Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera - Apartamente Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Dhj 22:55 Apartamente , Fier

Jepet Me Qera 3+1, Lagja Naftetari, FIER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
09 Nën 13:41 Apartamente , Fier

Apartament me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
30 Tet 20:41 Apartamente , Fier

Shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
11 Tet 22:56 Apartamente , Fier

apartment 2+1 me qera !

210 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Sht 10:39 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
07 Qer 21:20 Apartamente , Fier

Shtepi me qera ne fier

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Dhj 03:10 Apartamente , Fier

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 2
12 Tet 10:10 Apartamente , Fier

Kerkoj shtepi me qera

06 Sht 08:46 Apartamente , Fier

kerkoj

12 000 LEK

23 Gush 09:29 Apartamente , Fier

Kërkoj shpi me qera

12 000 LEK

27 Maj 10:21 Apartamente , Fier

Shtepi

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
22 Shk 10:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Papafingo ne shitje

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Shk 17:09 Apartamente , Fier

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Gush 16:56 Apartamente , Fier

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
21 Mar 08:35 Apartamente , Fier

Shtepi me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
24 Sht 12:28 Apartamente , Fier

jap me qera

Numri i dhomave: 2,5
17 Gush 10:22 Apartamente , Fier

shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
09 Korr 22:53 Apartamente , Fier

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 15:19 Apartamente , Fier

Shtepi me qera

03 Nën 18:14 Apartamente , Fier

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar

Numri i dhomave: 2
14 Korr 04:10 Apartamente , Fier

JEPET SHTEPI ME QERA NE FIER

Numri i dhomave: 2
04 Maj 16:35 Apartamente , Fier

Shtepi me qera ne qender te Fierit 17.000

Numri i dhomave: 3
23 Pri 13:00 Apartamente , Fier

Shtepi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Jan 13:58 Apartamente , Fier

Shtepi me qera ne Fier

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Maj 15:53 Apartamente , Fier

Jepet apartament 4+1 me qera ne Fier

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
20 Shk 13:57 Apartamente , Fier

Jap me Qera 125m2 per familjar

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Korr 17:10 Apartamente , Fier

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar ne Fier

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione