Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Apartamente Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:53 Apartamente , Fier

Shitet ose jepet me qera apartament ne L,15 tetori

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 10:47 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Mar 15:13 Apartamente , Fier

Shitet Apartamenti ose jepet me qera

32 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
24 Mar 15:49 Apartamente , Fier

Jepet me qera papafingo

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Mar 19:33 Apartamente , Fier

APARTAMENT 2+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Mar 14:25 Apartamente , Fier

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

200 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
20 Mar 14:25 Apartamente , Fier

Hapsire Parkim ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Mar 14:25 Apartamente , Fier

Vend Makine ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
16 Mar 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartament 2+1 lagja Fier-13765526

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 12:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qira Apartament 2+1 Fier-13771216

18 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Mar 13:15 Apartamente , Fier

Apartament 1+1 me qera prane Etc Fier

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Mar 14:56 Apartamente , Fier

SHITET:AMBIENT/NE FIER/300.M2 me hipotek

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Mar 13:59 Apartamente , Fier

Jepet me qera apartament 1+1 , 160 mije leke

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 18:06 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
24 Shk 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me Qera Apartament 1+1 Lungo Mare Vlore

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Jan 23:18 Apartamente , Fier

shitet ose jepet me qera

200 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
03 Jan 12:54 Apartamente , Fier

Jepet ambient me qera per zyra,palester

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 13:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera ditor apartament 1+1 Fier-13421673

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Dhj 22:55 Apartamente , Fier

Jepet Me Qera 3+1, Lagja Naftetari, FIER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
15 Dhj 10:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qira Apartament 1+1 Fier-13332835

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Dhj 10:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartament Lagjia 1 Maji,Fier-13353577

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Dhj 09:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartament 3+1 , Fier-13361890

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
15 Dhj 09:21 Apartamente , Fier

1+1 qera 160L

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 20:15 Apartamente , Fier

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
08 Dhj 20:12 Apartamente , Fier

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
29 Nën 11:58 Apartamente , Fier

Jepet me qera 2+1 i mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
09 Nën 13:41 Apartamente , Fier

Apartament me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
02 Nën 12:11 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 pallat i ri e mobiluar!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Tet 20:41 Apartamente , Fier

Shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
19 Tet 21:19 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA 2+1 LAGJJIA 11 JANARI

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Gjendje: I ri
19 Tet 20:43 Apartamente , Fier

Jepet papafingo me qera 2+1!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
19 Tet 13:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartamen 2+1 , Fier-13165307

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Gjendje: I ri
13 Tet 17:57 Apartamente , Fier

Shitet/ jepet me qera garsoniere

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
11 Tet 22:56 Apartamente , Fier

apartment 2+1 me qera !

210 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Sht 19:47 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
30 Sht 19:34 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione