Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qera - Apartamente Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera,kategori Apartamente,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qera Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 11:50 Apartamente , Elbasan

Dyqan me qera ne qender !!!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Mar 03:54 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera 2+1

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
23 Mar 12:59 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 2+1, i ri, i mobiluar

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Mar 12:59 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament i ri 1+1, i mobiluar

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Mar 17:56 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

200 LEK

Numri i dhomave: 2
07 Mar 18:03 Apartamente , Elbasan

Kerkohet apartament me qera

13 Shk 21:29 Apartamente , Elbasan

OKAZION Shitet 1+1 buze rruge

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 10:00 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament 3+2

71 700 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Shk 13:56 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Jan 10:16 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera bosh apartment 2+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Jan 10:14 Apartamente , Elbasan

Shitet super Apartament

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
09 Jan 13:31 Apartamente , Elbasan

Dyqan me qera

Numri i dhomave: 1
05 Jan 17:25 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera hyrje super

210 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Jan 12:26 Apartamente , Elbasan

Hyrje me qera

Numri i dhomave: 1,5
10 Dhj 11:43 Apartamente , Elbasan

Shitet Super Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 18:04 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera bosh Ap1+1tek pediatria komleksi Asl

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 13:47 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament 1+1

31 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Dhj 11:33 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2-te

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 16:14 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament 2+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Nën 18:13 Apartamente , Elbasan

Apartament me qera ne Elbasan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Nën 21:02 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 2 + 1 ne Elbasan

Numri i dhomave: 2
13 Nën 16:13 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Nën 01:14 Apartamente , Elbasan

Qera qender elbasan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
03 Nën 11:35 Apartamente , Elbasan

Jap me qera nje hyrje 1+1

Numri i dhomave: 2
21 Tet 21:38 Apartamente , Elbasan

Jap me qera

Numri i dhomave: 2
15 Tet 11:09 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartmenti

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Tet 14:01 Apartamente , Elbasan

Apartament me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Tet 22:54 Apartamente , Elbasan

Apartment 1+1

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Sht 21:39 Apartamente , Elbasan

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 2
26 Sht 15:22 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
25 Sht 21:18 Apartamente , Elbasan

Super Apartament 1+1 me Qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Sht 14:54 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
11 Sht 19:44 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera hyrje 2+1 perballe ekonomikut

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
11 Sht 11:50 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Sht 12:54 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1

38 500 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Sht 23:52 Apartamente , Elbasan

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
31 Gush 10:31 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Gush 00:52 Apartamente , Elbasan

Super Apartament 1+1 me Qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Gush 22:32 Apartamente , Elbasan

Super Apartament 1+1 me Qera

170 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Gush 13:05 Apartamente , Elbasan

Apartament ne zemer te qytetit te Elbasanit

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Gush 18:48 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QERA

250 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Gush 19:05 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera ose Shitet

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Korr 12:52 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament 2+1 ne katin e Pare

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Korr 16:13 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

Numri i dhomave: 4
03 Korr 11:31 Apartamente , Elbasan

Apartament 1+1 pushimi ne Pogradec

Numri i dhomave: 2
23 Qer 21:16 Apartamente , Elbasan

Apartament 1+1 me qera ditore ne Pogradec

Numri i dhomave: 2
17 Qer 20:24 Apartamente , Elbasan

Jepet Apartament 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera | Të gjitha | Apartamente | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione