Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 19:14 Apartamente , Dibër

SHITET APARTAMENTI

1 LEK

Numri i dhomave: 2
26 Jan 13:36 Apartamente , Dibër

SHITET APARTAMENT

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 20:18 Apartamente , Dibër

Shitet 1+1

40 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
21 Tet 08:13 Apartamente , Dibër

SHITET GARSONIERE NE PLAZH DURRES! Durrës, Albania

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Tet 11:53 Apartamente , Dibër

Shitet Apartament 2+1 Ne Lagjen Kamen, Peshkopi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 22:40 Apartamente , Dibër

Shpi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
02 Sht 16:01 Apartamente , Dibër

Appartament

65 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 190
19 Korr 16:27 Apartamente , Dibër

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE QERRET!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
26 Dhj 21:15 Apartamente , Dibër

Shitet Shtepi

45 000 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 09:26 Apartamente , Dibër

Jepen me qera apartamente pa mobiluar, ne Peshkopi

Numri i dhomave: 2
04 Tet 16:21 Apartamente , Dibër

Ambient okazion

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Korr 21:25 Apartamente , Dibër

JEPET ME QIRA 1+1 E PAMOBILUAR

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 11:34 Apartamente , Dibër

Apartament

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Dhj 09:23 Apartamente , Dibër

Apartament 2+1 Peshkopi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
31 Korr 19:44 Apartamente , Dibër

Okazjon Shitet 2+1 Lezhe qender tek turizmi 90m2

38 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Maj 16:31 Apartamente , Dibër

Apartament 2+1 Peshkopi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Pri 21:18 Apartamente , Dibër

Shitet apartament 1+1 ne Peshkopi

Numri i dhomave: 2
26 Pri 20:43 Apartamente , Dibër

SHITET SHTEPI + GARAZHD

Numri i dhomave: 3
22 Mar 10:45 Apartamente , Dibër

Tirane kodra e diellit

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Nën 16:54 Apartamente , Dibër

Shitet Apartamenti 2+1 83m2

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 17:38 Apartamente , Dibër

Shitet Apartamenti 1+1, me pamje nga deti,

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Dhj 12:43 Apartamente , Dibër

Shitet Garsionere,

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Qer 01:13 Apartamente , Dibër

Shitet

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Pri 09:19 Apartamente , Dibër

Shitet apartament

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 23:28 Apartamente , Dibër

Shiten

1 500 LEK

Numri i dhomave: 1,5
16 Dhj 20:54 Apartamente , Dibër

Apartament 1+1 ne Diber

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Maj 09:52 Apartamente , Dibër

jepet me qira ose shitet

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Gush 16:47 Apartamente , Dibër

apartament 3+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Korr 21:50 Apartamente , Dibër

Apartament ne Diber

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Sht 22:41 Apartamente , Dibër

Apartament prej 98m2 ne Diber

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Gush 16:19 Apartamente , Dibër

Hyrje prej 103m2 ne Diber

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione