Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Has

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:54 Makina , Has

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Makina , Has

Shes audin

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:36 Të tjera , Has

Bono

1 LEK

02 Dhj 08:05 Makina , Has

Shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 08:04 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Has

Shitet

3 500 EUR

29 Nën 22:03 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Has

Masey Ferguson 550

6 000 EUR

29 Nën 22:03 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Has

Same Explorer 65

29 Nën 22:02 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Has

Mjelse misiri me ajer İMT

2 100 EUR

29 Nën 22:00 Makina bujqësore dhe pyllore Moto-kultivatorë , Has

Goldon 509

1 000 EUR

29 Nën 16:49 Të tjera , Has

Gjenerator / Agregat nga 1Kw deri 500kw

1 EUR

29 Nën 16:48 Të tjera , Has

RAFTA-RAFT-RAFTA PER MARKETE

1 EUR

28 Nën 16:58 Makina , Has

SHITET MAKINA MERCEDES E220 4MATIC BLUETEC

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Nën 13:39 Makina , Has

Shitet

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 09:02 Makina , Has

Shes ford galaxy

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 08:40 Makina , Has

Shitet vw golf 5 gti 2.0 naft vit prodhimi 2004

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 10:05 Makina bujqësore dhe pyllore Makina korrëse , Has

Sip Tornado 80

10 500 EUR

15 Nën 19:24 Të tjera , Has

Bono Privatizimi

3 241 LEK

03 Nën 13:50 Dhoma , Has

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

30 Tet 13:52 Makina , Has

Shes ndrroj Caddy 1.9 i 2007 manual i spo ardhur euro 4

4 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Tet 13:48 Makina , Has

Shes nderroj Caddy 1.9 i 2007 Automat i spo ardhur pa dogan

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione