Has

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Korr 23:42 ,

NISAN PATROL 3.2 NAFTE 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 16:39 ,

passat b5

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 15:53 ,

Suzuki samurai

3 500 EUR

19 Korr 01:46 ,

Citroen

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 16:47 ,

Shitet audi a4 nafte 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 11:41 ,

Shes passat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 17:03 ,

Renault clio

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 13:50 ,

Passat

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 16:35 ,

Mercedes Benz 220

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 08:41 ,

Shitet Mercedes

2 800 EUR

03 Korr 11:38 ,

Audi A3 1.9 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:37 ,

golf 5 okazion

2 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 12:11 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 18:35 ,

Ps3 Fat 1tb

200 EUR

20 Qer 18:05 ,

Touran

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:30 ,

VW Sharan

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 21:55 ,

Sharan

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 20:33 ,

Audi A4 Quattro 1.9 TDI Qmimi i diskutueshem

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:52 ,

Samsung

80 EUR

12 Qer 14:40 ,

Caddy

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 11:09 ,

Shes

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 13:26 ,

Touran

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 20:23 ,

Shitet

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 19:40 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 04:15 ,

Golf 3 sport!

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione