Has

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Pri 16:34 ,

Shitet Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:14 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 20:23 ,

Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 16:22 ,

Shitet makina

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 00:18 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:39 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:27 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 20:08 ,

Daihatsu Ferroza

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 13:39 ,

Shitet passat 1.9 automat okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:18 ,

audi a6 3500 ero i pa diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:49 ,

Passat 2003 taksa siguracion i paguar deri 28 gusht 2021

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:21 ,

Shitet VW GOLF4 viti 2003 1800€ okazion 0692319662

16 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 14:21 ,

Mercedez

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 13:21 ,

ATV 250CC

1 700 EUR

Viti: 2020
15 Mar 12:35 ,

Shitet ose nderrohet me w124

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 12:11 ,

Golf 4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:32 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

12 Mar 18:21 ,

Audi A3 (manual) (Dizel/naftë)

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 21:50 ,

Opel

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 18:11 ,

VW GOLF 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:06 ,

Mercedes benz Vito

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 09:40 ,

Vw golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 09:40 ,

VW Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 23:16 ,

Shitet polo

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:32 ,

Polo

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:29 ,

Esht ne gjendje shum tmir per cdo lloj prove

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:29 ,

Golf V look gti

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:44 ,

BMW

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:24 ,

Fiat Ducato maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione