Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Has

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Jan 15:52 Makina , Has

Golf 4 2300 euro

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 23:55 Telefona celular , Has

IPHONE 12 PRO MAX

700 EUR

10 Jan 12:32 Makina , Has

VOLSWAGEN VW TOURAN 2.0 TDI

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 18:31 Makina , Has

shitet

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 13:27 Makina , Has

Shitje

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:35 Makina , Has

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 23:05 Të tjera , Has

gjenerator

1 300 EUR

19 Dhj 14:11 Tokë/Fusha dhe farma , Has

Kerkoji tok

18 Dhj 07:40 Makina , Has

Shitet caddy

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 16:48 Makina , Has

Shitet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:22 Makina , Has

410

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 05:19 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Has

ArmaTRACK E60

15 Dhj 05:19 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Has

same

15 Dhj 05:19 Kafshë në fermë , Has

Shitet

10 000 LEK

11 Dhj 11:19 Makina , Has

Shitet Sharan

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 14:00 Makina , Has

Golf 5

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:31 Makina , Has

Kerkoj pjese vw bora 1.9 t(di) 4motion ose golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 09:51 Makina , Has

Citroen

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 10:50 Makina , Has

Shitet biciklet

750 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 09:32 Kafshë shtëpiake Të tjera , Has

Kuajt per shitej Kal

5 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 19:50 Makina , Has

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 19:14 Të tjera , Has

Reflektor

100 LEK

23 Nën 12:58 Makina , Has

Jeep

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:25 Makina , Has

I shitur

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:17 Makina , Has

I shitur

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 19:09 Makina , Has

Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:55 Makina , Has

Audi A6

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 06:30 Makina , Has

Golf TDI(di) e kuqe

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 21:42 Makina , Has

Golf 4 TDI (di)

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 19:56 Makina , Has

C220 cdi vite 2005 automatik

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 06:36 Makina , Has

Shitetet 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 21:27 Makina , Has

Seat ibiza

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 12:02 Makina , Has

Mercedes Benz 200

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:11 Makina , Has

Shiten dy benza

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 10:01 Makina , Has

Opel Antara

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 10:01 Makina , Has

Golf 5

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 19:28 Makina , Has

Shevrolet

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione