Gramsh

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 11:30 ,

Golf V FSI GT automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 13:55 ,

Skoda Fabia

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 13:35 ,

Nisan Almera

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 13:23 ,

Benz C class 200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 17:33 ,

smart

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 14:14 ,

Shitet Mercedez Benz

1 200 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Sht 16:36 ,

Ford Focus dizel

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 09:43 ,

Okazion, shitet autobuz ne gjendje super

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:31 ,

Mercedes E220

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:19 ,

Benz 190 automatik gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 17:45 ,

Dyqan

1 000 LEK

18 Sht 22:25 ,

Shitet

26 LEK

Numri i dhomave: 2
18 Sht 18:46 ,

Shitetet shum pak I diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:38 ,

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 10:33 ,

Shitet per pjes

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 00:09 ,

Shitet Porsche Cayenne 3.6 . Viti 2011

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 01:17 ,

Mitsubishi l200

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 17:10 ,

Mitsubishi L200

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 19:53 ,

Shitet ose nderrohet makina Skoda Octavia

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Sht 20:51 ,

Objekt

Numri i dhomave: 3
07 Sht 15:02 ,

Land rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Sht 12:06 ,

Kerkoj.

50 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 17:44 ,

Shtëpi banimi e përshtatshme për biznes

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
03 Sht 15:25 ,

Ml 2.3

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 15:31 ,

Renault clio

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 08:42 ,

Makin ne shitje

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 18:58 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:29 ,

Mercedes Benz 250

2 500 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Gush 13:21 ,

Land Rover Discovery 3 TDV6 SE

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:18 ,

E classe evo 280

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 18:16 ,

Benz E 250

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 19:15 ,

Shitet per arsye emigrimi.

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:30 ,

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione