Gramsh

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Nën 12:34 ,

Shitet Skoda Yeti

4 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 13:45 ,

Shitet mercedez benz c220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 13:13 ,

Shitet

111 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Nën 19:26 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 18:33 ,

2020 2019 2018 LHD RHD Used Toyota Hiace Bus

7 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:18 ,

Shitet Mercedes-Benz E270

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 10:56 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2012
02 Nën 18:50 ,

SHITET

45 000 000 LEK

31 Tet 08:43 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
30 Tet 21:38 ,

2020 2019 Coaster Bus 30 seater

7 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 16:09 ,

2020 2019 2018 LEXUS LX 570 SUPER SPORT WHITE

7 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 16:09 ,

2020 2019 2018 Lexus RX350

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 10:37 ,

Mercedes 611

65 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Tet 13:29 ,

Shitet Mercedes Benz E270 Look Amg Fabrike

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 21:53 ,

Shitet Makina

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 21:41 ,

Shitet Makina

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:52 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 14:52 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 14:00 ,

SHITET

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 17:37 ,

Tdi ne super gjendje

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 18:57 ,

Benc

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 17:31 ,

Pruvat

5 200 000 LEK

13 Tet 14:51 ,

ford fiest

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 10:59 ,

Mercedes benz 614

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 19:31 ,

Shitet

56 000 LEK

08 Tet 20:13 ,

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 22:15 ,

Okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:28 ,

Shitet Benz Mercedes 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:07 ,

Shitet Benz Mercedez -c class 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 10:09 ,

Shitet Makina 4×4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 15:35 ,

E bukur ne llojin e saj

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 21:17 ,

Mercedez-Benz C 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:43 ,

Audi A4 benzin gas

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:12 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 14:31 ,

hitech

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione