Gramsh

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Jan 13:32 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 10:25 ,

Mercedez Benz C klass

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 02:03 ,

Elsi

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Jan 02:26 ,

Toyota Rav4 D4D

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 10:09 ,

Benc 203

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 13:15 ,

Mini Cooper D 1.6 nafte 2008

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 18:55 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 17:41 ,

Ford Focus

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 11:41 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Dhj 14:22 ,

Alfa Romeo

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 20:52 ,

Shitet golf 5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 15:39 ,

opel astra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 23:20 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 12:18 ,

TOYOTA LAND CRUIZER VITI 2000 MOTORR 3000 TURBO KM MANUAL

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 11:38 ,

Per mosperdorin

700 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Dhj 22:28 ,

Mercedes Benz E250

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 13:50 ,

Biciklete

90 LEK

28 Nën 10:47 ,

Shitet makina

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:52 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 14:56 ,

Mercedes 250 dizel

90 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Nën 12:56 ,

AUDI Q7

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 2500 euro !!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:06 ,

Okazion !! 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Nën 21:58 ,

Okazion

110 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione