Gramsh

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 12:47 ,

Shitete shtepia me toke

42 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
30 Pri 14:10 ,

Shitet per arsyje emigrimi

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 04:12 ,

Yamaha R1

2 000 EUR

Viti: 2004
29 Pri 02:15 ,

Audi A4. 2.0 Disel familjare ekonomike

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 22:48 ,

Shitet 3000€

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 15:07 ,

Honda Crv

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 15:03 ,

Honda Crv

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 20:26 ,

Shitet motorr Kymco

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
15 Pri 19:47 ,

Benz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:13 ,

shitet ose ndrrohet me foristrad +\-

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:23 ,

Audi A4

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 22:22 ,

shitet makina

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 15:11 ,

Renault scenic

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 15:13 ,

Mercedes benz furgon

10 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:20 ,

Ford focus

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 14:51 ,

Shitet

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 02:51 ,

Prêt entre particulier

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 16:38 ,

Mercedes benz autobus 309d

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 23:30 ,

SHITET, PER ARSYE EMIGRIMI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:11 ,

KIA 4×4

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Shk 20:17 ,

Okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:09 ,

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 18:56 ,

okazion c 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 11:36 ,

Audi A6 3.0 4x4 ch Automatik

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:57 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Shk 10:44 ,

Okazion toyota rav 4

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 11:04 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:07 ,

Shitet benz 250D

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 21:59 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione