Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:07
Linku:
,

Mercedes Benz Ml350 Bluetec 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:40
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:23
Linku:
,

Gle 350 - 4matic Europiane

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 10:32 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

Hyundai Accent 1.6 nafte 2011 Automatik

65 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:32 ,

Renault Twingo

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 ,

okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Nissan Note 1.5 Nafte Letra per 1 Vit !

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:30 ,

Audi A6 S Line cuatro

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:29 ,

Pasat 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 ,

Japan Minixhip Automatik ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:29 ,

⭐Super Okazion ne PATOS !⭐

26 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:28 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 ,

A6 3.0T full night vision ftoheje ngroheje sedile fenera led

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 ,

Volvo XC60 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:26 ,

SUPER C AMG LINE FABRIKE PANORAM 2012 FULL BENZIN+GAZ PRINCÈ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 ,

Mercedes Benz E 280 EVO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:25 ,

Skoda Fabia

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 ,

Mercedes benz C180 Benzin Gaz

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Kia Rio 1.5 nafte 2006 Okazion

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Super Okazion

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 ,

Peugeot 307

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Benz Clk Automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 ,

FORD KUGA VITI 2011 MOTORR 200 NAFTE KAMJE MANUALE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:21 ,

Mercedes E280 v6 mundesi nderrimi

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:21 ,

Opel Astra 1.7 Naft Sport

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 ,

SHITET FORD FIESTA

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

AUTOMATIKE SANGYONG KYRION-10 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 ,

MERCEDES BENZ E 2.2 NAFT

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:16 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Mercedes B class 200 AUTOMATIK GAz BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:15 ,

C CLASS 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 ,

C CLASS

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:14 ,

B Clas 180~CDI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:13 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 ,

Mercedes Benz A Clas

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 ,

BMW 735 Benzin Gaz - Automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Okazion Ford escort 1.8 TDi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:09 ,

Golf 5 gaz benzin 1.4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Shitet ose Nderrohet.

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione