Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:07
Linku:
,

Mercedes Benz Ml350 Bluetec 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45
Linku:
,

Benz E220 Evo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15
Linku:
,

JEEP WRANGLER 3.8 ����

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:59
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 15:38 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0TDCi 2010 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 Dyqani ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI 2010 automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!!!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Volkswagen caddy 1.9 TDI PERFECT!!!!!!!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Fiat Fiorino Qubo 1.3 naftë 2010 OKAZION!!!!!!!

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Mazda 5 benzinë+gas viti 2009

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Opel Astra COSMO 1.7 dtci super gjendje!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 ,

okazion bmw 325 benzine gaz automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Ford focus 1.6 tdci titanium OKAZION!!!!!!!

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 nafte 2008 Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 ,

porsche caynne 3.2 benzine gaz ndrrohet

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Mercedes Benz CLS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Dyqani ,

C 220 CDI CLASSIC SELECTION

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:33 Dyqani ,

BMW X5 3.0 Benzinë PANORAMA

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Honda CR-V EXCLUSIVE 2.2 naftë super gjendje!!!!!!

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

6 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Honda CR-V Benzinë+Gas AUTOMATIK

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.9multiJet 2007 Perfekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:31 ,

Mercedes B class 200 AUTOMATIK GAz BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:31 ,

Mundesi nderrimi 2013 6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:30 ,

Mercedes E280 v6 mundesi nderrimi

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:23 ,

Audi a6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

Opel Corsa 1.2 benzine

2 340 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:16 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione