Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:19
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ S 320 CDI L 4-Matic 7G-Tronic‼️

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 10:04 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:03 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Hyundai Accent 1.6 nafte automatik 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:01 ,

Mercedes E 2.7 cdi , mundesi ndrrimi , letra nje vit .

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:58 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:55 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 4 MATIC 2012- AMG Pacet‼️

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Dyqani ,

Hyndai i30 -1.6 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Toyota Rav 4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Mazda 6 - 1.8 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Naftë

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Gas-Benzin

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:51 Dyqani ,

VW Golf Plus DSG 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Toyota Auris

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:51 Dyqani ,

BMW 216i

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:50 Dyqani ,

VW Golf Plus 1.9 TDI DSG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Audi A4 quattro 2009

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Mazda 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

Audi q5

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

Ml 350 BLUETEX

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:49 Dyqani ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Dyqani ,

Fiat Dublo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Dyqani ,

VW Touareg 3.0 TDI 2014

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Dyqani ,

Volkswagen Caddy Gas-Benzin

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Dyqani ,

VW TOUAREG 3.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:49 Dyqani ,

Mercedes-Benz 350 BlueTec

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Dyqani ,

BMW 525d

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Dyqani ,

BMW 520D 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:48 ,

Toyota yaris

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:48 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:48 Dyqani ,

Toyota Avensis 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 Dyqani ,

VW GOLF 2.0 TDI 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim