Sot 11:02 Apartamente , Fier

Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 07:25 Shtëpi , Fier

Apartament 2+1 FIER

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:25 Shtëpi , Fier

Shitet apartament 1+1 FIER

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 01:06 Apartamente , Fier

SHITET APARTAMENT 1+1

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:48 Shtëpi , Fier

Shtepia 2kate+2kuzhina 2500M2

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 7
Dje 09:51 Shtëpi , Fier

shitet shtepia 1+1 e mobiluar

40 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 08:11 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi 3 kate

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
23 Gush 14:14 Apartamente , Fier

Shitet apartament 1+1

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Gush 21:51 Apartamente , Fier

Jepen apartamente me qera!

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
22 Gush 21:23 Apartamente , Fier

Apartamente 2+1 dhe 1+1

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
22 Gush 18:22 Apartamente , Fier

Apartament ne shitje

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Gush 18:10 Apartamente , Fier

Apartament I mobiluar ne shitje

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Gush 17:22 Shtëpi , Fier

Shtepi 3 kateshe ne Portez , Fier

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Gush 17:22 Shtëpi , Fier

Shitet 2 kateshe

Numri i dhomave: 4
22 Gush 15:43 Shtëpi , Fier

Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
22 Gush 15:26 Apartamente , Fier

Shitet apartament 1+1 me cmim oferte

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Gush 09:21 Shtëpi , Fier

ME QERA E MOBILUAR 1+1 ne Fier 18000 lek

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Në fillim