Motorr | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:15 ,

E 300 Bluetec‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

EVO// 220 CDI AVANTGARDE EURO 4 BAXHA XHAMI

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04 ,

Opel Corsa Benzin Gaz Fabrike 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:03 ,

Opel Zafita 1.9 Naft Automat Letra te paguara

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

Audi A8 4.2 Tdi Matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

Golf 7 1.6 Tdi -Automat - 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

Peugoet 207 - 1.4 Naft -2009 Sapo Ardhur

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:41 ,

Audi A8 4.2 Tdi - Sapo Ardhur Me Dogan te Paguar

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

Jeep Wrangler benzine 3.8 2011 nderrohet

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

mondeo automatik !

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 ,

C300

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

Minixhip Automatik ������������

6 075 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:15 ,

Mercedez benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Audi a3 1.8T 300hp Euro 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:14 ,

MERCEDES ML 350 2013 FULL

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:07 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:02 ,

Volsvagen passat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:59 Dyqani ,

Mercedes-Benz E350 4Matic 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

Ford Fiesta benzin gas

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:32 ,

BMW X3 3.0 BENZIN MOTORR I THJESHT

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:31 ,

HONDA CRV 2.4 BENZIN

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:29 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:26 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

❌Okazion❌ Fiat punto 1.3 multijet

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 ,

❌Okazion❌ Opel meriva 1.4 benzin-gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 ,

OKAZIONN VOLKSWAGEN SHARAN BENZIN 2.0 VITI 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:56 ,

��MEREDES C 220 VITI 2007 OKAZION ��

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:33 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:32 Dyqani ,

Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!!!

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:32 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

6 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31 Dyqani ,

Opel Antara Cosmo 2.0 tdci 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31 Dyqani ,

Volkswagen caddy 1.9 TDI PERFECT!!!!!!!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:24 ,

FORD KUGA VITI 2011 MOTORR 200 NAFTE KAMJE MANUALE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:23 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:13 ,

Shitet audi a3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:09 ,

Skoda 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:08 ,

TOYOTA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 ,

MERCEDES BENZ ML 350 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 ,

Mercedes Benz C220

2 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:06 ,

�� okazion per 3 dit ������

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:46 ,

Wv PASAT BENZIN GAZ 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione