Makin | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:44 ,

Shitet Ose Ndrohet me Makin ( Benzin gaz )

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:26 ,

Toyota yaris 1.4 Nafte.klima dogane

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:19 ,

AVANGARD..E220..BI..TURBO..VITI 2012...180.MI..KM..ORGINALE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:07 ,

Jaguar S Type - 2.7 Naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:01 ,

MINI COPER INOCENTI. VITI 77. BENXIN. M NDRIKI

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:59 ,

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

Fiat grande punto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:05 ,

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Shitet-Nderrohet- Mercedes- Benc

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

Okazion Clk 200 benzin+gaz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:04 ,

OKAZIONN VOLKSWAGEN SHARAN BENZIN 2.0 VITI 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:29 ,

HYUNDAI GETZ. 1.5 NAFTE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:27 ,

E Class 200 CDI - Kamjo Automat - Viti 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:13 ,

Shitet audi a3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:38 ,

E-class 320 EVO Avantgard (Cmimi i diskutueshem)

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 ,

Seat Altea XL 1.6 Gas - Benzin, Super eko, Ndrrohet...

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 ,

Fiat Bravo 1.6 Nafte super ekonomike....edhe Ndrrohet...

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 ,

Opel Meriva 1.3 Nafte, 11, Super eko... edhe Ndrrohet....

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:36 ,

Audi A4 Full Options 2.0 Nafte, Automat, edhe Ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33 ,

Shitet ose Nderrohet.

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:17 ,

Audi A6 S Line cuatro

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 ,

Shitet c klas w203 220

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:38 ,

Audi A6 sline 2,7quatro 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 23:37 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 Nafte, Automat, edhe Ndrrohet...

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 20:29 ,

Toyota Avensis 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:15 ,

Mercedes benz e class

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:48 ,

Okazion Renault Megan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:16 ,

VW CADDY 2012 1.6DIEZEL

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 17:39 ,

Audi A6 Benzin Gaz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 16:14 ,

Toyota

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 13:32 ,

Shitet Ford focus

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:36 ,

Ford Mondeo Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:11 ,

Okazionn Golf Plus 2009 4100€

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 14:27 ,

E 320 cdi AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 22:38 ,

Shitet nuk nderrohet

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 22:26 ,

Mercedes sprinter Frigorifer

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione