E 280 | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 280,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E 280 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:58 ,

Audi a3 1.8T 300hp Euro 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 ,

MERCEDES BENZ E 320 CDI EVO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 ,

‼️ Okazion ‼️ shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 11:45 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA 2004 OPC Line

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:18 ,

Mercedes E280 v6 mundesi nderrimi

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 17:32 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 15:57 ,

Mercedes-Benz ML 280 4Matic

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:16 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:07 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:44 ,

❌❌OKAZION MERCEDES BENZ E280D ❌❌

6 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 21:36 ,

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 08:19 ,

Mercedes benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Mar 09:51 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 20:33 ,

Telefon fiks muri

800 LEK Çmimi me zbritje

15 Shk 15:45 ,

Shitet per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 10:14 ,

Shitet E 280 Cdi Motorr 320

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 01:38 ,

Shes Ml 280 te 2010

11 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 18:59 ,

E 280 V6 Avantgarde

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 09:56 ,

Shitet ose nderroet Mersedenz benz E klas 280 Eleganca

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 13:46 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz (TNG) / Benzinë

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 11:47 ,

Mercedez-Benz E 280 Automat 2006 Elegance letra 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 20:31 ,

Ml 280 cdi 4matic

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:10 ,

Mercedes benz C 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 02:25 ,

super okazion per pak dite

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 08:48 ,

Mercedes E 280 cdi

7 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:01 ,

Mercedes-Benz E280

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 18:05 ,

mercedes benz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:59 ,

Audi a4 sline

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:26 ,

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 08:42 ,

Shitet benz c klas 220 okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 280 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • E 280 në kategorinë Makina
  • e 280 në kategorinë Makina
  • E 280 në kategorinë All Category
  • E 280 në kategorinë Makina
  • e 280 në kategorinë Makina
  • E 280 në kategorinë Automjete
  • E 280 në kategorinë Makina
  • E 280 në kategorinë Automjete
  • e 280 në kategorinë Makina
  • E 280 në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione