Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class benzine | Fier

Automjete , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class benzine,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C class benzine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:12 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 Makina , Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 09:16 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C250 1.8 CGI LOOK AMG

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 12:49 Makina , Fier

C class 230

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:55 Makina , Fier

Mercedes-Benz

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 20:56 Makina , Fier

C class

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 15:58 Makina , Fier

S Class 2009

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 00:31 Makina , Fier

Mercedes Benz C Class 180 Benzine

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 23:25 Makina , Fier

Mercedes Benz

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 18:02 Makina , Fier

Shitet C Class 203,Benzine/Gaz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 14:56 Makina , Fier

C class Gaz-Benzine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 21:34 Makina , Fier

Shitet Mercedes Benz C Class

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:08 Makina , Fier

⚠️Okazion ⚠️ Mercedes E 350 benzine+gas ⛽️

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 10:04 Makina , Fier

Okazion CC 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 12:35 Makina , Fier

Opel Corsa 1.2 benzine

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 13:51 Makina , Fier

Benz C class w204 nga USA

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 09:50 Makina , Fier

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 22:24 Makina , Fier

Ford Fiesta 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 16:38 Makina , Fier

Mercdes benz C Class 2012 4 Matic AMG look

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Qer 10:27 Makina , Fier

C class 2011 automat Look Amg

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 16:26 Makina , Fier

C Class 200 Gaz/Benzine OKAZION 6000€

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 15:03 Makina , Fier

Mercedes C Class 200 Gaz/Benzine okazion

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 22:46 Makina , Fier

Benz c class 300

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 16:08 Makina , Fier

Okazion Benzine-Gas

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 16:33 Makina , Fier

Mercedes C Class 2005 Avangard Sport Edition

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 20:54 Makina , Fier

C class eleganc

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class benzine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione