Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc 250 | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc 250,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benc 250 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:52 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:15 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:17 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:12 Makina , Fier

Shitet w124 viti 1994

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
22 Sht 22:07 Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 Benzin Super Gjendje ✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:24 Makina , Fier

Golf 6 GTI

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:15 Makina , Fier

Mercedes benz c klas 250 2011 benzin gaz

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 09:10 Makina , Fier

Mercedes Benz E300 4Matic Full⁣ ‼️

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 20:59 Makina , Fier

Okazion MERCEDES EVO super gjendje shum e vecant

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 10:04 Makina , Fier

Okazion CC 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 19:53 Makina , Fier

Okazion Honda FR-V

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 13:05 Makina , Fier

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:19 Makina , Fier

Shitet Audi A5 2.7 Manual viti 2011 makina ndodhet ne itali

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:06 Makina , Fier

Citroen okazion

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:58 Makina , Fier

Citroen Picasso OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 19:05 Makina , Fier

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 14:37 Makina , Fier

Benc

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 05:10 Makina , Fier

Mercedes benz C 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 22:24 Makina , Fier

Ford Fiesta 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 08:55 Makina , Fier

Hover h5

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:17 Makina , Fier

Shes benc e 250

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 12:06 Makina , Fier

Shitet mersedes benc e klas 250

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Gush 13:42 Makina , Fier

Mercrdes benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 23:50 Makina , Fier

Mercedes Benc E 250 Turbo

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:08 Makina , Fier

Benz 250

1 300 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 12:18 Makina , Fier

Benc 250

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 16:33 Makina , Fier

Mercedes C Class 2005 Avangard Sport Edition

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 18:55 Makina , Fier

Benc 250 diesel dokumentat per nje vit

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 18:06 Makina , Fier

Mercedes Benz 250 dizel

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 20:32 Makina , Fier

Benc 250

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Dhj 14:20 Makina , Fier

VW Fox shitet nderrohet

800 EUR Çmimi me zbritje

19 Mar 07:04 Makina , Fier

Mercedes 250 dizel -97

21 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 07:39 Makina , Fier

Mercedes portbagazh

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 00:14 Makina , Fier

shitet benc 250

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 17:15 Makina , Fier

Mercedes 250 dizel -88

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc 250 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benc 250 në kategorinë Makina | BMW
  • Benc 250 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Benc 250 në kategorinë All Category
  • benc 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • Benc 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Benc 250 në kategorinë Makina
  • Benc 2500 në kategorinë Makina | Nissan | Patrol
  • Benc 250 në kategorinë Automjete
  • benc 250 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Benc 250 në kategorinë Makina dhe Vegla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione