Fier | Automjete | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | merrjep.al

27 Nën 20:27 Pjesët rezerve , Fier

IVECO EUROCARGO

10 000 EUR

03 Korr 19:36 Shitorja Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim