Fier | Automjete | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | merrjep.al

03 Tet 11:56 Pjesët rezerve , Fier

Boti

100 000 LEK

22 Sht 10:45 Makina ndërtimi , Fier

Rryli

17 000 EUR

20 Sht 20:28 Makina ndërtimi , Fier

Karroceri

1 200 EUR

18 Gush 12:26 Makina ndërtimi , Fier

mercedes 308

300 000 LEK

03 Korr 19:36 Shitorja Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim