Fier | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | merrjep.al

AWD , 1
Mercedes , 1
Ford , 23
Iveco , 48
MAN , 53
Opel , 1
Scania , 22
Dje 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim