AWD , 1
Mercedes , 1
Ford , 22
Iveco , 44
MAN , 53
Opel , 2
Scania , 22

Dje 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim