14 Gush 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 21:43 Makina udhëtimi , Fier

Kamion Benz

700 000 LEK

Në fillim