Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizorë dhe Projektorë Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Sony , 89
Samsung , 280
LG , 173
Panasonic , 23
Philips , 84
Toshiba , 12
Beko , 4
Telefunken , 17
Grundig , 45

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:49 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Projektor ACER - P1283 3000 Lumens 3D

120 EUR

Sot 14:45 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Tv Smart 50 polesh i ri me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:05 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Samsung 43" Smart Tv

450 EUR

Online
Sot 09:45 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor Smart 43” Lobod androd

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:19 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor LG 49'' UHD 4K Smart 3D LED TV

45 000 LEK

Dje 13:52 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

TV LG 55 OLED 4K C9

450 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 08:00 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shes TV 50

220 EUR

28 Maj 19:32 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Tv Fuego 50

17 000 LEK

Online
28 Maj 19:07 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shitet televizor shitet tv

13 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 12:22 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

SAMSUNG 65 INCH me ekran te thyer

20 000 LEK

27 Maj 18:08 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Projektor profesional Epson

30 000 LEK

Online
27 Maj 14:49 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shitet Tv 32" LG

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
27 Maj 09:09 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Lg 42 led

19 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
26 Maj 18:47 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Hitachi 32"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 23:38 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor LG 49” Polesh

250 EUR

24 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shitet tv 49 polsh

30 000 LEK

24 Maj 18:10 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

TV LG

3 500 LEK

24 Maj 12:45 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor LG

15 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Maj 10:42 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Projektor Epson HD EMP-TW700 HDMI

150 EUR

21 Maj 12:23 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Sonny Bravia TV 32"

5 000 LEK

21 Maj 09:34 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor samsung /32

80 EUR

20 Maj 02:18 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

SHITET TV GRUNDIG 34 "

19 Maj 12:47 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor samsung

7 000 LEK

14 Maj 12:54 Dyqani Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Billboard per Reklama

190 EUR

13 Maj 10:47 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizora te rinje smart 32”

12 990 LEK

12 Maj 11:25 Dyqani Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Pjotobooth i ri

1 EUR

12 Maj 08:57 Dyqani Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Billboard Reklamues

190 EUR

11 Maj 18:02 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor 37 2mije leke

2 000 LEK

10 Maj 04:51 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

TELEVIZORE

170 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 22:45 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Tv Philips

650 EUR

03 Maj 08:43 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Tv Smart 65” cmime super Ofert 450 lek

450 LEK

29 Pri 18:31 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

SONY OLED 55AF PER PJESE

400 EUR

Online
29 Pri 13:11 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shitet Televizor Fuego

25 000 LEK

29 Pri 13:04 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Shitet Televizor Samsung 55 Polsh

60 000 LEK

25 Pri 12:55 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor LG 43"

19 000 LEK

25 Pri 12:31 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

43'' LG Smart TV with webOS

30 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 16:42 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Hdmi to vga konvertuse sinjali

700 LEK

13 Pri 17:41 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Okazionn shitet Tv samsungg

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione