Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fotoaparate Shitet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


05 Mar 00:59 Fotoaparate , Elbasan

Pult NIKON

10 EUR

18 Tet 13:00 Fotoaparate , Elbasan

serjoze

130 000 EUR

24 Korr 17:44 Fotoaparate , Elbasan

DJI Mavic 2 Pro

1 300 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 21:24 Fotoaparate , Elbasan

Camera Gopro MAX 6K Waterproof 360

250 EUR

25 Jan 18:06 Fotoaparate , Elbasan

Xt2

500 EUR

19 Gush 17:20 Fotoaparate , Elbasan

Shitet camer canon g7 kontakt ne whacapa

300 EUR

18 Maj 03:37 Fotoaparate , Elbasan

Canon S-1000F

100 EUR

17 Maj 17:42 Fotoaparate , Elbasan

Canon S-1000F

100 EUR

17 Shk 15:34 Fotoaparate , Elbasan

Aparat Canon Eos 600D

30 000 LEK

14 Sht 16:02 Fotoaparate , Elbasan

Panasonic Leica 12-60

500 EUR

12 Sht 14:34 Fotoaparate , Elbasan

Panasonic

550 EUR Çmimi me zbritje

06 Korr 14:08 Fotoaparate , Elbasan

Lente Nikon 55-200mm 1:4-5.6G ED VR

100 EUR

01 Maj 11:13 Fotoaparate , Elbasan

Aparat fotografik

5 000 LEK

29 Pri 11:20 Fotoaparate , Elbasan

shitet aparat fotog.NIKON

220 EUR

19 Pri 16:08 Fotoaparate , Elbasan

INSTAX MINI 9

59 EUR

26 Mar 11:13 Fotoaparate , Elbasan

Panasonik

50 EUR

01 Mar 19:09 Fotoaparate , Elbasan

Shitet nderrohet

300 LEK

28 Shk 15:20 Fotoaparate , Elbasan

Aparat canon eos 600d

200 LEK

19 Shk 12:28 Fotoaparate , Elbasan

Shitet canon 4000d

300 LEK

12 Shk 11:12 Fotoaparate , Elbasan

Nikon d810 plus 50 mm 1.8

500 EUR

19 Sht 11:50 Fotoaparate , Elbasan

Nikon

500 EUR

30 Gush 14:35 Fotoaparate , Elbasan

nikon

700 EUR

25 Korr 10:00 Fotoaparate , Elbasan

Kerkoj aprat nikon sony

300 500 EUR

23 Korr 21:40 Fotoaparate , Elbasan

Aparat Canon

300 EUR

20 Korr 09:19 Fotoaparate , Elbasan

shes dron mavic air combo

599 EUR

19 Korr 16:07 Fotoaparate , Elbasan

Aparat Canon

350 EUR

07 Korr 17:17 Fotoaparate , Elbasan

NIKON coolpix

100 LEK

07 Korr 16:49 Fotoaparate , Elbasan

aparat fotografik sony

120 EUR

28 Qer 19:30 Fotoaparate , Elbasan

nikon 14 - 24 mm 2.8 .

650 EUR

01 Maj 23:00 Fotoaparate , Elbasan

fotoaparat sony

110 EUR

21 Pri 12:47 Fotoaparate , Elbasan

Nikon . Lente 55-200mm & 18-55mm

150 EUR

23 Tet 21:36 Fotoaparate , Elbasan

Nikon d90 body

300 EUR

27 Gush 18:51 Fotoaparate , Elbasan

Aparat profesional sony

150 EUR

14 Korr 11:51 Fotoaparate , Elbasan

Canon 500d

100 EUR

17 Jan 22:58 Fotoaparate , Elbasan

Video aparat panasonic dmc-fz45

200 LEK

16 Dhj 18:42 Fotoaparate , Elbasan

Nikon d3100

300 LEK

12 Nën 14:24 Fotoaparate , Elbasan

Canon EOS 1D X Mark ll

5 000 EUR

23 Tet 19:30 Fotoaparate , Elbasan

Sony

150 EUR

23 Tet 19:22 Fotoaparate , Elbasan

Nikon

260 EUR

15 Tet 21:22 Fotoaparate , Elbasan

shitet

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione