Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:49 Të tjera , Durrës

Shitet lazer bosche

500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Video dhe DVD , Durrës

dji phatom 4

45 000 LEK

29 Nën 22:28 Fotoaparate , Durrës

Fujifilm XT-4 Okazion (+3 lente)

3 300 EUR

29 Nën 18:40 Video kamera , Durrës

shes gopro hero 7 black

150 EUR

27 Nën 11:26 Fotoaparate , Durrës

tamron

350 EUR

26 Nën 19:36 Fotoaparate , Durrës

Sony RX100vi

650 EUR

25 Nën 12:02 Video kamera , Durrës

blic

30 EUR

25 Nën 09:55 Fotoaparate , Durrës

Triger canon

40 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 03:02 Të tjera , Durrës

Phantom 3 pro dron

300 EUR

24 Nën 20:38 Fotoaparate , Durrës

Panasonic LUMIX S1

2 000 EUR

22 Nën 05:16 Të tjera , Durrës

Dron

850 EUR

Online
21 Nën 15:17 Fotoaparate , Durrës

NIKON APARAT FOTOGRAFIK PROFESIONAL

450 EUR

19 Nën 17:14 Televizorë dhe Projektorë , Durrës

LG 32LD750-ZA

55 LEK

19 Nën 06:19 Video kamera , Durrës

Canon

8 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Nën 02:28 Fotoaparate , Durrës

Canon EOS70D

640 EUR

15 Nën 17:33 Të tjera , Durrës

android box

70 EUR

03 Nën 05:44 Video kamera , Durrës

Lente aparati profesional

1 600 EUR

03 Nën 05:42 Video kamera , Durrës

Camera lens

1 300 EUR

01 Nën 21:42 Pjesë për TV/Satelitë , Durrës

abonim iptv

50 EUR

01 Nën 06:43 Televizorë dhe Projektorë , Durrës

Tv LG 42P

150 LEK

31 Tet 10:31 Fotoaparate , Durrës

Canon EOS R with 24-105mm RF lens

1 200 EUR

30 Tet 15:16 Video kamera , Durrës

Iptv vip channel

50 EUR

28 Tet 09:19 Televizorë dhe Projektorë , Durrës

samsung 32 lcd

6 000 LEK

26 Tet 08:47 Fotoaparate , Durrës

Nikon coolpix L810

9 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 00:04 Video kamera , Durrës

DJI Mini 2 SE

300 EUR

19 Tet 09:54 Fotoaparate , Durrës

Shitet Fujifilm XT4 Okazion

2 400 EUR

18 Tet 21:57 Video dhe DVD , Durrës

Dvd, Ipod, SD player

50 LEK

16 Tet 08:49 Të tjera , Durrës

Dron Dji Mavic Pro

450 EUR

13 Tet 15:33 Video kamera , Durrës

Gopro hero 7 black

200 EUR

30 Sht 14:02 Fotoaparate , Durrës

Canon 6D

310 EUR

29 Sht 15:00 Video kamera , Durrës

Dron

47 000 LEK

28 Sht 13:49 Televizorë dhe Projektorë , Durrës

Tv samsung 40 inch

200 EUR

26 Sht 13:07 Të tjera , Durrës

FIMI X8 SE 2022

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione