Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

6s - Telefona celular Të gjitha në Tiranë

Samsung , 103
LG , 3
Sony , 3
Nokia , 2
HTC , 1
i-mobile , 1
Mobile , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 6s,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 6s Të gjitha | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:33 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s si i Ri

70 LEK

31 Maj 20:46 Telefona celular , Tiranë

Okazion 6s+ 32giga

40 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 14:56 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S 16 Gb

5 000 LEK

19 Maj 10:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

55 LEK

11 Maj 15:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

5 000 LEK

16 Pri 16:26 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s

420 EUR

15 Pri 13:09 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s gold

7 000 LEK

11 Pri 11:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

130 LEK

27 Mar 16:07 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s Plus

100 EUR

16 Mar 12:32 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 6s

9 500 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 08:58 Telefona celular , Tiranë

Okazion Iphone 6 dhe 6s

140 EUR

10 Mar 02:22 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 6 dhe 6s Okazion

145 EUR

19 Shk 13:12 Telefona celular , Tiranë

Iphone

60 EUR

12 Shk 12:42 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s plus

80 EUR Çmimi me zbritje

23 Jan 15:08 Telefona celular , Tiranë

telefon iPhone 6S+ 64GB

9 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Dhj 15:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 6s gold

8 000 LEK

19 Dhj 20:38 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s plus

120 LEK

17 Dhj 21:37 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s plus

130 LEK

13 Dhj 19:45 Telefona celular , Tiranë

6s plus

180 LEK Çmimi me zbritje

30 Nën 21:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 6S

1 000 LEK

19 Nën 21:04 Telefona celular , Tiranë

Ipon 6s

100 LEK

29 Sht 11:16 Telefona celular , Tiranë

Shitet

70 LEK

26 Sht 14:35 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s 16 gb

80 EUR

24 Sht 09:49 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone 6s

8 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Follower’s

25 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

31 Gush 14:13 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

1 LEK

31 Gush 14:03 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

1 LEK

09 Gush 16:25 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 6S 80 MIJ LEK

8 000 LEK

09 Gush 15:46 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

80 EUR

19 Korr 11:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

15 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Qer 13:57 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s+ 16gb

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 6s | Të gjitha | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

6s 6s 6s plus 6s 6s 6s 6s 6s 6s 6s+

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione