Telefon | Shkodër | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 29
Nokia , 5
LG , 4
Huawei , 3
Lenovo , 2
Alcatel , 2
HTC , 2
Microsoft , 1
Samsung , 1
VK Mobile , 1
29 Maj 02:32 ,

Galaxy s5

1 EUR

29 Pri 12:04 ,

Samsung J5

120 LEK Çmimi me zbritje

20 Qer 08:14 ,

iPhone 5s

14 000 LEK

20 Qer 08:02 ,

iPhone 5

10 000 LEK

11 Shk 22:38 ,

Shitet telefon

15 000 LEK

06 Jan 16:48 ,

Telefon

270 LEK


  • telefona në kategorinë All Category
  • Telefon në kategorinë All Category
  • Telefon në kategorinë Telefona celular
  • Telefona në kategorinë All Category
  • Telefona në kategorinë Telefona celular
  • Telefon në kategorinë All Category
  • Telefona në kategorinë MP3/4/5-player/CD
  • Telefon në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Telefona në kategorinë Telefona celular
  • telefon në kategorinë Telefona celular

Në fillim