Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Shitet në Fier

Acer , 1
Alcatel , 9
Apple , 3
ASUS , 1
Dell , 1
Asus , 2
AT&T , 2
Lenovo , 1
BlackBerry , 45
Samsung , 1
Google , 3
HTC , 30
Huawei , 62
Lenovo , 18
LG , 45
Mobile , 5
Motorola , 3
Nokia , 88
Samsung , 822
Sony , 33
Vertu , 2
Vodafone , 8
ZTE , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:42 Telefona celular , Fier

iPhone 8 Plus 64G

180 LEK

Dje 19:42 Telefona celular , Fier

iPhone X Europian

250 LEK

Dje 19:42 Telefona celular , Fier

iPhone 11 Pro 64GB

420 LEK

Dje 19:42 Telefona celular , Fier

iPhone 14 Pro 256GB

1 050 EUR

21 Mar 11:44 Telefona celular , Fier

IPHONE X 64gb

220 LEK

20 Mar 14:39 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S20 ultra

50 000 LEK

16 Mar 13:45 Telefona celular , Fier

Poco F4 GT 12/256 / Ndërrohet

450 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 00:54 Telefona celular , Fier

Iphone 13 Pro Max SHiTET

800 EUR

15 Mar 14:37 Telefona celular , Fier

Iphone 12 pro max

650 EUR

15 Mar 13:19 Telefona celular , Fier

Iphone 14 ProMax

170 EUR

15 Mar 11:32 Telefona celular , Fier

Iphone 12 pro max ne shitje

650 EUR

13 Mar 15:39 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S7 Edge

8 000 LEK

13 Mar 15:35 Telefona celular , Fier

Samsubg A7 (2018)

10 000 LEK

09 Mar 13:23 Telefona celular , Fier

iphone 11 pro max 64g

430 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 23:46 Telefona celular , Fier

Samsung S20 FE

350 EUR

08 Mar 23:46 Telefona celular , Fier

Nokia 3310

200 EUR

08 Mar 10:47 Telefona celular , Fier

Iphone 11 128gb

300 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 17:07 Telefona celular , Fier

Iphone xs 64 gb

230 EUR

23 Shk 13:43 Telefona celular , Fier

Qianli Bridge

1 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Shk 13:16 Telefona celular , Fier

Iphone X Reballing

1 300 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 17:04 Telefona celular , Fier

Iphone 6s Plus

10 000 LEK

21 Shk 16:58 Telefona celular , Fier

Iphone 8

15 000 LEK

17 Shk 05:49 Telefona celular , Fier

SAMSUNG A51 DUAL SIM

200 EUR

13 Shk 09:43 Telefona celular , Fier

Shitet

300 EUR

10 Shk 10:11 Telefona celular , Fier

Iphone 11 pro per pjes

100 EUR

09 Shk 17:20 Telefona celular , Fier

Iphone 11 Pro Max

500 EUR

05 Shk 18:42 Telefona celular , Fier

IPHONE 11pro ✅

370 EUR

05 Shk 13:59 Telefona celular , Fier

IPHONE 11 pro 256giga

370 EUR

03 Shk 11:44 Telefona celular , Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

28 Jan 17:03 Telefona celular , Fier

Iphone 11 64gb

38 000 LEK

28 Jan 00:33 Telefona celular , Fier

Shiten ose nderrohen

300 LEK

26 Jan 14:39 Telefona celular , Fier

Mini ipad 2

85 EUR

26 Jan 10:10 Telefona celular , Fier

500 milek

500 LEK

23 Jan 19:52 Telefona celular , Fier

500 milek

500 LEK

23 Jan 09:05 Telefona celular , Fier

shitet nderrohet +-

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione