Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:36 Telefona celular , Vlorë

Samsung A51 8/128

15 000 LEK

24 Maj 21:03 Telefona celular , Vlorë

* Shitet Samsung A6 2018 Black europian

12 000 LEK

24 Maj 10:14 Telefona celular , Vlorë

Shitet ose Ndërrohet Samsung S20

27 000 LEK

Online
23 Maj 12:33 Telefona celular , Vlorë

Shitet samsung s9 0695593518

150 LEK

16 Maj 23:37 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung Galaxy A51 Black

17 000 LEK

13 Maj 23:22 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung A10S Black

14 500 LEK

13 Maj 22:27 Telefona celular , Vlorë

* Okazion / Shitet Samsung A53 5G Awesome Black

36 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 04:24 Telefona celular , Vlorë

Shitet TikTok Viral✅✅✅

100 EUR

30 Pri 07:06 Telefona celular , Vlorë

Shitet samsung S20 super gjendje okazion

320 LEK

27 Pri 11:06 Telefona celular , Vlorë

samsung

440 LEK

01 Pri 17:34 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy S7 Edge

9 000 LEK

23 Mar 14:04 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Ndërrohet Samsung Galaxy A52s 5G

18 Mar 18:09 Telefona celular , Vlorë

Samsung galaxy s21

330 EUR

15 Mar 22:58 Telefona celular , Vlorë

Okazion per pak dit

34 000 LEK

01 Mar 20:45 Telefona celular , Vlorë

Ndërrohet S22 Ultra me Iphone

680 EUR

Online
24 Shk 12:48 Telefona celular , Vlorë

samsung a7 2018 dhe honor 8s

12 345 678 LEK

19 Shk 18:08 Telefona celular , Vlorë

Shitet TikTok Viral✅✅✅

100 EUR

18 Shk 13:07 Telefona celular , Vlorë

Samsung galaxys9+ 64Gb

140 LEK

07 Shk 21:10 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Ndërrohet S22 Ultra 128GB

725 EUR

20 Jan 14:52 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung Galaxy A42 5G

30 000 LEK

20 Jan 06:53 Telefona celular , Vlorë

Kerkoj qark a12 samsung

1 LEK

16 Jan 11:59 Telefona celular , Vlorë

S-20 FE 128giga

280 EUR

23 Dhj 16:06 Telefona celular , Vlorë

Samsung S6

8 500 LEK

16 Dhj 10:33 Telefona celular , Vlorë

Samsung M10

100 LEK

29 Nën 12:09 Telefona celular , Vlorë

Okazion per pak dite Samsung Note 10 5G

240 EUR

29 Nën 06:50 Telefona celular , Vlorë

Okazion Samsung Note 10 5G

240 EUR

29 Nën 06:50 Telefona celular , Vlorë

Okazion Samsung Note 10 5G

240 EUR

29 Nën 01:03 Telefona celular , Vlorë

Okazion per pak dite Samsung Note 10 5G

240 EUR

29 Nën 01:03 Telefona celular , Vlorë

Okazion per pak dit Samsung Note 10 5G

240 EUR

18 Nën 17:41 Telefona celular , Vlorë

Samsung note 10 +

150 EUR

19 Tet 19:49 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy s9+

250 LEK

19 Tet 19:22 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy s9+

220 EUR

17 Tet 14:44 Telefona celular , Vlorë

Samsung S21 Ultra 5G 256GB

680 EUR

Gjendje: I ri
12 Tet 15:04 Telefona celular , Vlorë

galaxy note 20 ultra shitet ose nderohet

500 EUR

04 Tet 19:40 Telefona celular , Vlorë

Samsung A72

30 000 LEK

01 Tet 12:30 Telefona celular , Vlorë

Samsung A7-4/64

11 000 LEK

19 Sht 22:45 Telefona celular , Vlorë

Okazion�� Galaxy note 10 5G

32 000 LEK

04 Sht 21:01 Telefona celular , Vlorë

Samsung S21 Ultra 5G

720 EUR

01 Sht 15:53 Telefona celular , Vlorë

Samsung S6edge+

100 LEK Çmimi me zbritje

20 Qer 23:12 Telefona celular , Vlorë

Samsung s10 plus

32 900 LEK

03 Qer 00:33 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy A30

140 LEK

11 Maj 14:33 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung Note 10Lite

200 EUR

24 Mar 21:30 Telefona celular , Vlorë

S20 5g gjendja 10/10 si i ri okazion 30000 lek te reja

30 000 LEK

18 Mar 14:43 Telefona celular , Vlorë

����SUPER OKAZION SAMSUNG GALAXY A30S 64gb

200 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 11:08 Telefona celular , Vlorë

s20+5g

250 EUR

27 Shk 13:38 Telefona celular , Vlorë

Galaxy A70 ne shitje/nderim iphone.

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione