Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Telefon ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Archos , 1
Galaxy A01 , 21
Galaxy A02 , 19
Galaxy A03 , 11
Galaxy A10 , 101
Galaxy A11 , 24
Galaxy A12 , 50
Galaxy A13 , 26
Galaxy A20 , 53
Galaxy A22 , 17
Galaxy A3 , 257
Galaxy A30 , 34
Galaxy A31 , 18
Galaxy A32 , 28
Galaxy A40 , 43
Galaxy A41 , 12
Galaxy A5 , 442
Galaxy A50 , 159
Galaxy A51 , 103
Galaxy A52 , 25
Galaxy A53 , 10
Galaxy A6 , 81
Galaxy A7 , 152
Galaxy A70 , 64
Galaxy A71 , 35
Galaxy A72 , 18
Galaxy A8 , 70
Galaxy A80 , 32
Galaxy A9 , 37
Galaxy C5 , 18
Galaxy C7 , 11
Galaxy E7 , 14
Galaxy J1 , 165
Galaxy J2 , 74
Galaxy J3 , 404
Galaxy J4 , 44
Galaxy J4+ , 19
Galaxy J5 , 826
Galaxy J6 , 112
Galaxy J6+ , 99
Galaxy J7 , 312
Galaxy J8 , 28
Galaxy M10 , 25
Galaxy M20 , 25
Galaxy M21 , 10
Galaxy M30 , 11
Galaxy M32 , 11
Galaxy S10 , 149
Galaxy S10+ , 221
Galaxy S2 , 37
Galaxy S20 , 32
Galaxy S21 , 44
Galaxy S22 , 15
Galaxy S3 , 395
Galaxy S4 , 1029
Galaxy S5 , 938
Galaxy S6 , 773
Galaxy S7 , 434
Galaxy S8 , 669
Galaxy S9 , 282
Galaxy S9+ , 290
Model tjeter , 482
S10plus , 1
S20 , 2
Z Flip 4 , 3

Gjej mijëra njoftime për Samsung ne Shitje me oferta të ndryshme. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne MerJep.al.


Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.Sot 14:09 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A10

7 000 LEK

Sot 14:09 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A11

8 500 LEK

Sot 13:20 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G 128/6

Sot 12:59 Telefona celular , Tiranë

Samsung s8+

150 LEK

Sot 12:53 Telefona celular , Tiranë

A02

80 LEK

Sot 12:48 Telefona celular , Shkodër

•GALAXY A51 128GB•

150 LEK

Sot 12:42 Telefona celular , Berat

Okazion

400 LEK Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për Samsung ne Shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira për Samsung ne Shitje nga modelet e ndryshme. Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al.


Blej Samsung Smartphone ne Shitje


E ksploro njoftimet ne Merrjep.al dhe gjej oferta per Samsung ne Shitje. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet per Samsung apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta ne GJithe Shqiperine.


Shit Samsung ne MerrJep.al


Keni Samsung qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione