Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Model tjeter Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Model tjeter | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Shk 20:35 Telefona celular , Durrës

samsung

26 Tet 19:02 Telefona celular , Durrës

Fast Wireless Charger Pad

35 EUR Çmimi me zbritje

02 Tet 11:45 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung A33 5G

300 LEK

01 Tet 12:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G

320 LEK

29 Sht 10:46 Telefona celular , Durrës

samsung gear s3 frontier

100 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 08:43 Telefona celular , Durrës

samsung

50 LEK

17 Korr 20:23 Telefona celular , Durrës

Galaxy S8+

15 000 LEK

27 Maj 12:23 Telefona celular , Durrës

klluf samsung s21 + note 10

400 LEK

09 Shk 10:02 Telefona celular , Durrës

Shitet ose nderrohet samsung 7s

80 LEK

21 Dhj 17:40 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy watch 42mm Bluetooth

20 000 LEK

25 Maj 07:50 Telefona celular , Durrës

Samsung Tab 4 + boks i vogel bluetooth

5 000 LEK

24 Mar 09:56 Telefona celular , Durrës

Shiten

1 EUR

08 Jan 17:59 Telefona celular , Durrës

telfon

150 LEK

06 Nën 08:06 Telefona celular , Durrës

kerkoj telefon samsung me kapake

15 Gush 11:26 Telefona celular , Durrës

Shitet

80 LEK

16 Qer 18:54 Telefona celular , Durrës

33 Smartphone Samsung Huawei Lenovo Sony etj

80 LEK

23 Maj 11:53 Telefona celular , Durrës

a 20s

500 LEK

06 Mar 16:12 Telefona celular , Durrës

Telefon samsung

12 Nën 20:04 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy Watch

15 000 LEK

12 Nën 20:04 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy Watch

15 000 LEK

02 Nën 16:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A30s

250 EUR

22 Tet 13:02 Telefona celular , Durrës

Samsung sol cricket

90 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 14:19 Telefona celular , Durrës

Samsung s duos 2

40 LEK

22 Dhj 17:09 Telefona celular , Durrës

shitet telefoni

2 500 LEK

17 Nën 18:31 Telefona celular , Durrës

Samsung Chat

30 LEK

05 Shk 10:21 Telefona celular , Durrës

samsung s7

20 EUR

12 Jan 19:20 Telefona celular , Durrës

samsung

2 500 LEK

09 Nën 08:18 Telefona celular , Durrës

Samsung ativ s

80 LEK

27 Tet 10:42 Telefona celular , Durrës

Telefon

40 EUR

29 Korr 21:30 Telefona celular , Durrës

Samsung

70 LEK Çmimi me zbritje

16 Pri 20:39 Telefona celular , Durrës

Shes samsung s7 edge

80 000 LEK

07 Pri 23:38 Telefona celular , Durrës

Celular

40 LEK

13 Shk 11:37 Telefona celular , Durrës

Shitet samsungu (LTE)

85 LEK

02 Shk 14:12 Telefona celular , Durrës

Celular

30 EUR

07 Jan 18:13 Telefona celular , Durrës

Samsung expres 2

4 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Dhj 07:55 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy next turbo 2014

80 LEK

15 Sht 18:58 Telefona celular , Durrës

Samsung

30 LEK

19 Gush 17:16 Telefona celular , Durrës

shitet samsung galaxy fame lite

80 LEK

12 Gush 11:05 Telefona celular , Durrës

okazion vtm sot dhe nsr 100 mij lek galaxy nexus

100 LEK

08 Korr 01:19 Telefona celular , Durrës

samsung fit s5670

50 LEK

07 Korr 10:31 Telefona celular , Durrës

Samsung S2g

50 EUR

22 Qer 14:23 Telefona celular , Durrës

Shitet me garancion

170 EUR Çmimi me zbritje

06 Qer 12:14 Telefona celular , Durrës

shes ose ndroj

200 LEK

01 Maj 18:26 Telefona celular , Durrës

Samsung s2

120 000 LEK

26 Mar 10:28 Telefona celular , Durrës

Okazion Samsung Grand Duos 100 euro

100 EUR

01 Mar 16:36 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy express 2

110 EUR

13 Shk 14:39 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy Chat

09 Shk 20:35 Telefona celular , Durrës

Samsung

100 LEK

15 Jan 21:04 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy s2 16gb

130 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Model tjeter | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione