Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Model tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Model tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Watch nga amerika

1 EUR

27 Maj 23:13 Telefona celular , Tiranë

Galaxy mini 2 s6500

1 000 LEK

27 Maj 13:58 Telefona celular , Shkodër

Shitet Galaxy Watch 4

120 EUR

22 Maj 12:28 Telefona celular , Elbasan

Samsung GT-C3350

1 LEK

19 Maj 01:40 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Sidekic SGH-T839

5 500 LEK

10 Maj 08:06 Telefona celular , Tiranë

Samsung tab A6 3/32

80 LEK

10 Maj 07:40 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1050

1 EUR

09 Maj 08:54 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1150

1 EUR

29 Pri 14:56 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy s21 5G

40 000 LEK

16 Mar 12:42 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY A04

16 500 LEK

16 Mar 12:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY WATCH4

200 EUR

16 Mar 12:38 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY A04e

15 500 LEK

16 Mar 12:31 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY A04s

21 500 LEK

27 Shk 13:44 Telefona celular , Pogradec

Samsung watch

120 LEK

25 Shk 18:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A04s

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
25 Shk 04:08 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy S22 28GB

280 EUR

20 Shk 20:36 Telefona celular , Tiranë

shitet samsung galaxy tab active 2

75 EUR Çmimi me zbritje

18 Shk 12:18 Telefona celular , Elbasan

Samsung

15 LEK

14 Shk 20:35 Telefona celular , Durrës

samsung

01 Shk 16:31 Telefona celular , Elbasan

Samsung

1 EUR

20 Jan 14:52 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung Galaxy A42 5G

30 000 LEK

07 Jan 18:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet Xiaomi Poco X3 PRO 6/128 Bateria 2 DITE Gjendje 8/10

23 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Jan 13:09 Telefona celular , Tiranë

ore samsung Watch 3 45mm

150 LEK Çmimi me zbritje

Online
10 Dhj 12:24 Telefona celular , Tiranë

Samsung A 80 snapdragon 8/128

220 EUR

08 Dhj 12:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung active 2. Smart watch

110 LEK

06 Nën 08:29 Telefona celular , Lushnjë

Samsung a23

210 EUR

Online
26 Tet 19:38 Telefona celular , Tiranë

Fast Wireless Charger Pad

40 EUR Çmimi me zbritje

26 Tet 19:02 Telefona celular , Durrës

Fast Wireless Charger Pad

35 EUR Çmimi me zbritje

25 Tet 09:28 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A23 64 GB

21 000 LEK

21 Tet 17:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy Note 10.1

90 EUR

19 Tet 13:54 Telefona celular , Tiranë

Aipad

350 LEK

12 Tet 16:57 Telefona celular , Berat

shes pjes shkrebze

1 EUR

07 Tet 11:17 Telefona celular , Tiranë

Shitet nderrohet tablet samsung

70 LEK

05 Tet 16:31 Telefona celular , Elbasan

Kerkoj si ky telf ne foto

02 Tet 11:45 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung A33 5G

300 LEK

01 Tet 12:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G

320 LEK

29 Sht 10:46 Telefona celular , Durrës

samsung gear s3 frontier

100 EUR Çmimi me zbritje

26 Sht 13:01 Telefona celular , Elbasan

Telefon

160 LEK

25 Sht 19:46 Telefona celular , Korçë

Samsung Galaxy M02

165 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Model tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione