Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 21:25 Telefona celular , Lezhë

Shitet

850 EUR

13 Mar 09:45 Telefona celular , Lezhë

A22 5G 13.000 leke

13 000 LEK

05 Mar 09:35 Telefona celular , Lezhë

A22 5G 13.000 leke

13 000 LEK

22 Dhj 19:55 Telefona celular , Lezhë

Galaxy A13 16000 leke

16 000 LEK

22 Tet 21:08 Telefona celular , Lezhë

Tablet

95 EUR

15 Pri 22:22 Telefona celular , Lezhë

Shitet samsung galaxy m20

130 LEK

02 Jan 10:36 Telefona celular , Lezhë

Shitet samsung galaxy S6 64GB

120 LEK

12 Nën 06:30 Telefona celular , Lezhë

Samsung S10+

40 000 LEK

06 Sht 17:47 Telefona celular , Lezhë

Nderrohet Samsung galaxy S4

60 LEK

29 Gush 17:40 Telefona celular , Lezhë

Shitet Samsung Galaxy J3 2016

60 LEK

30 Pri 13:06 Telefona celular , Lezhë

Shitet s7 edge

100 LEK

28 Pri 14:37 Telefona celular , Lezhë

Lezhe

230 EUR

03 Pri 13:30 Telefona celular , Lezhë

Shitet S10+ 512 Gb

450 EUR

22 Mar 09:55 Telefona celular , Lezhë

samsung

150 LEK

16 Shk 11:48 Telefona celular , Lezhë

Samsung a51

250 EUR

20 Dhj 19:04 Telefona celular , Lezhë

Shitet samsung galaxy j6+

13 000 LEK

10 Dhj 16:06 Telefona celular , Lezhë

��Super oferte��

13 000 LEK

05 Dhj 11:37 Telefona celular , Lezhë

galaxy A71

10 000 LEK

19 Nën 16:36 Telefona celular , Lezhë

Shitet

13 000 LEK

13 Nën 18:27 Telefona celular , Lezhë

Shitet S9+ okazion

300 LEK

02 Nën 09:21 Telefona celular , Lezhë

Shitet galaxy s7 edge

170 LEK

23 Tet 15:17 Telefona celular , Lezhë

Shitet galaxy s7 edge

180 EUR

08 Sht 18:13 Telefona celular , Lezhë

Shitet A10

130 LEK

11 Gush 19:57 Telefona celular , Lezhë

Shes Samsung S7 ne gjendje perfekte

160 LEK

05 Maj 17:30 Telefona celular , Lezhë

Samsung galaxi a 7 i 2018 64 gb

250 LEK

28 Pri 06:48 Telefona celular , Lezhë

Samsung Galaxy Ace 2 I8160

120 EUR

09 Shk 21:24 Telefona celular , Lezhë

samsung s8 plus 64 gb

26 000 LEK

29 Dhj 12:49 Telefona celular , Lezhë

samsung j2 prime

140 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione