Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Korçë

Galaxy A3 , 10
Galaxy A5 , 9
Galaxy A6 , 2
Galaxy A7 , 5
Galaxy A8 , 1
Galaxy A9 , 2
Galaxy J1 , 7
Galaxy J2 , 2
Galaxy J3 , 13
Galaxy J4 , 4
Galaxy J5 , 34
Galaxy J6 , 2
Galaxy J7 , 16
Galaxy S2 , 1
Galaxy S3 , 14
Galaxy S4 , 24
Galaxy S5 , 32
Galaxy S6 , 13
Galaxy S7 , 12
Galaxy S8 , 20
Galaxy S9 , 6
S10plus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:22 Telefona celular , Korçë

samsung note 10 plus

25 000 LEK

Dje 10:45 Telefona celular , Korçë

samsung m21

13 000 LEK

23 Sht 19:19 Telefona celular , Korçë

samsung A 10S

75 LEK

23 Sht 10:38 Telefona celular , Korçë

Samsung z fold 4

750 EUR

04 Sht 18:02 Telefona celular , Korçë

Pershendetje

70 EUR

24 Gush 22:07 Telefona celular , Korçë

Samsung A11

15 500 LEK

20 Gush 19:37 Telefona celular , Korçë

Samsung S21

280 EUR

17 Gush 13:00 Telefona celular , Korçë

Teleton

150 LEK

17 Gush 12:37 Telefona celular , Korçë

Shitet

150 LEK

17 Gush 01:14 Telefona celular , Korçë

Samsung A 11 i ri

180 000 LEK

12 Gush 23:04 Telefona celular , Korçë

Samsung A 11 i ri

180 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Gush 21:07 Telefona celular , Korçë

super okazion

150 LEK

05 Gush 10:20 Telefona celular , Korçë

A71

150 LEK

19 Korr 15:41 Telefona celular , Korçë

samsung J4

65 LEK

15 Qer 19:34 Telefona celular , Korçë

Shitet Samsung S10Plus 128/8

13 Qer 21:20 Telefona celular , Korçë

Samsung Note 20

30 000 LEK

13 Qer 16:50 Telefona celular , Korçë

Shitet s22 ultra 256

600 EUR

24 Maj 08:25 Telefona celular , Korçë

ndrohet samsung a33

1 111 LEK

19 Maj 08:02 Telefona celular , Korçë

Shitet okazion samsung a33

200 LEK

09 Maj 01:37 Telefona celular , Korçë

Shitet ose ndrohet samsung s10

180 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 23:55 Telefona celular , Korçë

Samsung s10 plus Shitje

30 000 LEK

10 Pri 22:20 Telefona celular , Korçë

samsung A21 4ram. 64 giga si i ri me garanci

145 LEK

06 Pri 17:56 Telefona celular , Korçë

samsung A21 4ram. 64 giga si i ri me garanci

145 LEK

26 Mar 21:43 Telefona celular , Korçë

Celular

70 LEK

22 Mar 12:03 Telefona celular , Korçë

Samsung S21 Ultra 5G

580 EUR

09 Mar 07:21 Telefona celular , Korçë

Samsung A10s okazion

35 LEK

09 Mar 07:20 Telefona celular , Korçë

Shitet samsung galaxy A10

79 LEK

09 Mar 07:19 Telefona celular , Korçë

shitet si i ri

40 LEK

19 Jan 21:23 Telefona celular , Korçë

Shitet telefon Samsung Galaxy J7V

7 000 LEK

09 Jan 12:53 Telefona celular , Korçë

Shitet

08 Jan 13:56 Telefona celular , Korçë

Shitet

200 LEK

25 Sht 19:46 Telefona celular , Korçë

Samsung Galaxy M02

165 EUR

16 Sht 21:51 Telefona celular , Korçë

S22 ultra

800 EUR

11 Sht 17:35 Telefona celular , Korçë

S22 ultra

800 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Korçë

SHitet z flip 3 okazion

430 EUR

23 Gush 08:41 Telefona celular , Korçë

Samsung Galaxy S10+

02 Gush 19:43 Telefona celular , Korçë

Samsung galaxy s8

130 LEK

29 Korr 16:10 Telefona celular , Korçë

Samsung M51 8gb-128gb

250 EUR

11 Korr 13:19 Telefona celular , Korçë

samsung a02

120 EUR

10 Korr 23:32 Telefona celular , Korçë

samsung a02 i vitit 2020

15 000 LEK

10 Korr 14:55 Telefona celular , Korçë

Samsung galalxy A02

150 EUR

09 Korr 23:17 Telefona celular , Korçë

samsung a02 i vitit 2020

15 000 LEK

03 Korr 09:51 Telefona celular , Korçë

Galaxy activ 2

110 LEK

01 Korr 22:25 Telefona celular , Korçë

S20 ultra ne shitje

850 LEK

01 Korr 09:31 Telefona celular , Korçë

Samsung s20 plus 128/12 komplet i paster

520 LEK

01 Korr 09:31 Telefona celular , Korçë

Samsung S9 plus

200 LEK

15 Qer 16:48 Telefona celular , Korçë

samsung activ 2

110 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione