Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy S20 Ultra Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S20 Ultra | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 ultra 5G

300 EUR Çmimi me zbritje

Online
20 Pri 13:01 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S20 FE

340 LEK

11 Pri 19:20 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung S20 Ultra

32 000 LEK

25 Mar 15:12 Telefona celular , Tiranë

S20 ULTRA 5G

420 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 13:13 Dyqani Telefona celular , Tiranë

EKRAN SAMSUNG S20 ULTRA

18 900 LEK

14 Shk 13:02 Telefona celular , Tiranë

Shitet S20ultra

380 000 LEK

03 Shk 09:21 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 ultra super i paster

400 LEK

Online
29 Nën 18:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 Ultra 128/8

560 LEK

08 Tet 17:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy S20 Ultra

430 EUR

01 Sht 11:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung s20 ultra

540 LEK

10 Gush 22:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung s20 ultra 5g 12/256 gb

500 EUR

24 Korr 17:47 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S20 ULTRA

50 000 LEK

23 Korr 16:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung s20 ultra 128GB

58 000 LEK

09 Maj 14:31 Telefona celular , Tiranë

S20 ultra 400L

40 000 LEK

16 Mar 15:16 Telefona celular , Tiranë

Okazion shitet samsung s20 Ultra

520 000 LEK

06 Shk 10:13 Telefona celular , Tiranë

S20 Ultra

500 EUR

10 Dhj 13:56 Telefona celular , Tiranë

Samsung s20 ultra

460 EUR

24 Nën 09:38 Telefona celular , Tiranë

Galaxy S20 ULTRA 5G

430 EUR

08 Nën 17:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung s20 ultra 5g

30 Tet 15:04 Telefona celular , Tiranë

Okazion s20 ultra 3 jav i perdorur gjendja si i ri

585 LEK

16 Maj 20:55 Telefona celular , Tiranë

S20 Ultra 5G OKAZION

300 EUR

07 Mar 10:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy s20 ultra i ri ne kuti i vietnamit

130 EUR

21 Dhj 06:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB

680 EUR

15 Dhj 21:06 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA

500 EUR Çmimi me zbritje

05 Nën 20:54 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy S20 Ultra

100 EUR

05 Nën 20:46 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy S20 Ultra

100 EUR

02 Nën 19:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy S20 Ultra

100 EUR

19 Tet 09:26 Telefona celular , Tiranë

OKAZION SAMSUNG S20 ULTRA

650 EUR

12 Tet 21:05 Telefona celular , Tiranë

Samsung

150 EUR

25 Sht 13:44 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 Ultra

570 EUR

14 Sht 13:49 Telefona celular , Tiranë

Shes samsung S20 ULTRA 5 G

850 EUR

31 Gush 19:50 Telefona celular , Tiranë

samsung S20 Ultra

820 EUR

25 Gush 12:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung s20 ultra

830 EUR

11 Qer 23:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S20 Ultra

1 150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S20 Ultra | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione