Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy Note 4 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 4 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Dhj 20:31 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 4

150 EUR

19 Qer 14:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet note 4

70 EUR

21 Mar 22:50 Telefona celular , Lushnjë

Samsug galaxy note 4

100 LEK

14 Nën 18:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 4 32 GB

60 EUR

06 Nën 13:02 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 4

08 Qer 12:10 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 4

340 LEK

07 Jan 13:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 4

8 000 LEK

11 Nën 22:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet Note 4

80 000 LEK

15 Gush 15:59 Telefona celular , Tiranë

SHITET SAMSUNG NOTE 4 32 GB

120 LEK

20 Korr 18:09 Telefona celular , Korçë

Shiten 2 celulare ne gjendje te mire pune.

180 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 10:20 Telefona celular , Shkodër

Galaxy Note 4

9 000 LEK

28 Jan 15:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy Note 4

10 000 LEK

21 Jan 10:20 Telefona celular , Tiranë

Shes Ekran

08 Jan 16:23 Telefona celular , Tiranë

Note 4 dhe s7 esge

13 000 LEK

27 Tet 20:55 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 4

8 000 LEK

26 Tet 17:46 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 4

13 900 LEK

04 Tet 09:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy note 4

13 000 LEK

02 Tet 09:44 Telefona celular , Tiranë

Samung galaxy note 4

130 000 LEK

29 Sht 13:06 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 4

9 000 LEK

23 Qer 22:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet Galaxy note4 edge

150 EUR

30 Maj 09:54 Telefona celular , Shkodër

Samsung note 4

13 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 17:02 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy note 4

150 LEK

22 Maj 21:07 Telefona celular , Korçë

samsung

90 LEK

12 Maj 14:34 Telefona celular , Shkodër

Okazion note 4

80 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 10:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 5

20 000 LEK

20 Mar 12:12 Telefona celular , Tiranë

Samunsung note 4

150 LEK

14 Mar 12:47 Telefona celular , Tiranë

Note 4 32GB

150 LEK

21 Jan 18:25 Telefona celular , Tiranë

Galaxy Note 4

17 000 LEK

19 Jan 12:20 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy Note 4

14 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Jan 09:34 Telefona celular , Korçë

Shitet ose nderohet

1 400 LEK

14 Jan 19:18 Telefona celular , Tiranë

Shitet celular SAMSUNG NOTE 4

15 000 LEK

08 Jan 12:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 4

17 000 LEK

30 Nën 10:26 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy Note 4

125 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 10:44 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy Note 4

17 000 LEK

13 Nën 11:45 Telefona celular , Tiranë

Shes samsung galaxy note 4

14 000 LEK

04 Nën 08:34 Telefona celular , Tiranë

Samsung not 4

190 LEK

22 Tet 17:33 Telefona celular , Tiranë

ESHTE SHITUR. Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F

90 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 08:27 Telefona celular , Fier

Shitet smasung note 4!

140 EUR

22 Sht 11:48 Telefona celular , Tiranë

SHITET URGJENT SAMSUNG NOTE 4

165 EUR

02 Gush 21:30 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 4

20 000 LEK

20 Korr 11:50 Telefona celular , Durrës

shitet

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione