Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J8 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy J8 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Qer 17:59 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung J8 (2018)

100 LEK

13 Maj 14:27 Telefona celular , Tiranë

Samsung J8 32gb Dy karta 100 mij 10/10

10 000 LEK

18 Shk 05:49 Telefona celular , Tiranë

shitet samsung j8

100 LEK

25 Qer 22:41 Telefona celular , Tiranë

Okazion shes Samsung Galaxy J8 cmimi i diskutueshem

12 500 LEK

11 Qer 17:47 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

17 000 LEK

14 Mar 21:44 Telefona celular , Shkodër

Samsung J8 2018

220 EUR

06 Gush 15:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

1 700 LEK

24 Qer 11:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

13 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Qer 19:17 Telefona celular , Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY J8

12 500 LEK

27 Jan 00:32 Telefona celular , Tiranë

Shitet

14 000 LEK

22 Jan 15:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

180 LEK

05 Dhj 18:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung J8 Okazion

220 EUR

24 Tet 16:13 Telefona celular , Tiranë

j8

2 000 LEK

24 Tet 09:17 Telefona celular , Tiranë

j8

2 000 LEK

23 Tet 14:10 Telefona celular , Shkodër

Shitet Celular Samsung J8!

25 000 LEK

09 Sht 18:58 Telefona celular , Tiranë

Okazion

200 EUR

25 Korr 18:11 Telefona celular , Elbasan

Samsung galaxy J8 viti 2018

200 LEK Çmimi me zbritje

30 Dhj 16:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

27 500 LEK

26 Sht 17:46 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

32 000 LEK

18 Sht 12:51 Telefona celular , Tiranë

J8 2018

31 000 LEK

17 Pri 20:10 Telefona celular , Tiranë

Samsung j8

3 500 LEK

16 Pri 15:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

29 Mar 07:53 Telefona celular , Durrës

Galaxy j8 ( vietnam)

120 EUR

20 Shk 12:19 Telefona celular , Tiranë

okazin j8 i ri

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy J8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione