Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J3 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J3 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Jan 15:05 Telefona celular , Elbasan

Samsung J3 2016

5 000 LEK

07 Jan 13:47 Telefona celular , Tiranë

Samsung J3

70 LEK

08 Nën 18:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy J3

8 700 LEK

21 Qer 13:03 Telefona celular , Shkodër

Samsung J3

40 LEK

20 Nën 20:28 Telefona celular , Vlorë

Shitet telefon Samsung

5 000 LEK

20 Nën 19:07 Telefona celular , Lushnjë

Samsung j3 (2017)

8 000 LEK

23 Tet 09:35 Telefona celular , Tiranë

Samsung j3

50 LEK Çmimi me zbritje

12 Tet 00:52 Telefona celular , Tiranë

J3 pro 65€ Pa dallim nga i riu

65 EUR

24 Sht 21:53 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung J3 (2016)

25 LEK

24 Sht 20:45 Telefona celular , Elbasan

samsung j3 2016 8gb per shitje i perdorur

50 000 LEK

29 Gush 17:40 Telefona celular , Lezhë

Shitet Samsung Galaxy J3 2016

60 LEK

21 Gush 18:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung J3 2016

5 000 LEK

20 Korr 13:38 Telefona celular , Elbasan

Samsung j3

02 Qer 21:16 Telefona celular , Tiranë

J3 2017

45 LEK

28 Maj 14:02 Telefona celular , Tiranë

SHITET

50 LEK

10 Pri 12:44 Telefona celular , Fier

J3 2017

6 500 LEK

09 Pri 21:13 Telefona celular , Kavajë

Samsung Galaxy J3

8 500 LEK

08 Pri 22:04 Telefona celular , Kavajë

samsung j3 2017

8 500 LEK

22 Shk 17:02 Telefona celular , Tiranë

Galaxy J3 2017

7 500 LEK

29 Jan 13:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung j3

50 EUR

15 Jan 08:23 Telefona celular , Tiranë

Samsung j3

50 EUR

07 Jan 05:29 Telefona celular , Elbasan

galaxy J3

60 LEK

01 Jan 14:46 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J3

90 LEK

29 Dhj 14:36 Telefona celular , Shkodër

J3 2017

90 LEK

21 Dhj 13:23 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy j3

100 EUR

12 Dhj 14:39 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy J3 2016

1 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Nën 10:06 Telefona celular , Durrës

Samsung j3 2016

65 LEK

11 Nën 11:13 Telefona celular , Elbasan

samsung J3-2016

50 EUR

04 Nën 14:45 Telefona celular , Durrës

Samsung j3 2017

100 LEK

24 Tet 08:08 Telefona celular , Durrës

Samsung J3

100 LEK

07 Tet 19:12 Telefona celular , Mirditë

Okazion j3 2017

100 EUR

18 Sht 10:33 Telefona celular , Tiranë

J3 2016

60 EUR

24 Gush 14:40 Telefona celular , Korçë

Samsung j3

80 LEK

21 Gush 10:07 Telefona celular , Tiranë

Samsung j3 2017

70 EUR

01 Korr 15:10 Telefona celular , Shkodër

Shitet j3 2016

40 EUR

23 Qer 13:26 Telefona celular , Pogradec

SAMSUNG j3 2016

60 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione