Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy Grand Prime Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy Grand Prime | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Gush 13:23 Telefona celular , Tiranë

Samsung grand prime

5 000 LEK

02 Maj 21:49 Telefona celular , Tiranë

Samsung grand prime me du karta

4 000 LEK

20 Pri 17:18 Telefona celular , Tiranë

samsung

50 EUR

25 Jan 20:02 Telefona celular , Berat

shitet urgjent

28 EUR

10 Tet 12:48 Telefona celular , Tiranë

Shes telefon samsung

4 000 LEK

28 Sht 00:34 Telefona celular , Durrës

galaxy

50 LEK

24 Gush 22:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung Grand Prime

150 LEK

06 Gush 15:07 Telefona celular , Durrës

***SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME***

10 000 LEK

05 Maj 21:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy grand prime

50 LEK

15 Mar 10:47 Telefona celular , Tiranë

Samsung

26 Dhj 03:00 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung grandprime

7 000 LEK

10 Dhj 14:36 Telefona celular , Tiranë

Grand prime

110 EUR

20 Nën 18:47 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung Galaxy Grand Prime

10 000 LEK

14 Nën 18:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung grand prime

80 EUR

25 Gush 17:35 Telefona celular , Tiranë

Telefon

10 000 LEK

23 Gush 21:41 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy Grand Prime

12 000 LEK

27 Shk 21:18 Telefona celular , Tiranë

samsung galaxy grand prime

110 EUR

04 Jan 08:49 Telefona celular , Kavajë

galaxy

12 000 LEK

21 Dhj 20:19 Telefona celular , Tiranë

Okazion

140 LEK Çmimi me zbritje

20 Dhj 23:48 Telefona celular , Tiranë

Shitet Grand Prime

7 500 LEK

20 Dhj 10:36 Telefona celular , Fier

Samsung Grand Prime

8 000 LEK

19 Dhj 17:48 Telefona celular , Fier

Shitet Grand Prime Super Gjendje 90 milek

9 000 LEK

17 Dhj 14:21 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung

120 LEK

29 Nën 17:20 Telefona celular , Fier

telefon

100 LEK

13 Nën 09:58 Telefona celular , Tiranë

Okazion

140 LEK

13 Sht 18:15 Telefona celular , Durrës

Samsung

120 EUR

12 Sht 01:55 Telefona celular , Korçë

Shitet Galaxy Grand Prime DUOS

90 EUR

14 Gush 21:38 Telefona celular , Elbasan

Samsung galaxy grand prime 2015

100 EUR

03 Korr 14:11 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy Grand PRIME

13 500 LEK

14 Maj 12:39 Telefona celular , Elbasan

Samsung Grand Prime

17 000 LEK

12 Maj 22:14 Telefona celular , Vlorë

Galaxy Grand Prime

16 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy Grand Prime | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione