Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy A20 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A20 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 21:37 Telefona celular , Tiranë

Shitet galaxy A20s

100 EUR

29 Qer 17:19 Telefona celular , Kurbin

shitet samsungu

50 LEK

16 Pri 14:35 Telefona celular , Shkodër

SAMSUNG GALAXY A20

11 000 LEK

10 Pri 14:07 Telefona celular , Shkodër

SAMSUNG A20

11 000 LEK

29 Mar 19:10 Telefona celular , Tiranë

Super Oferte Galaxy A20

190 EUR

24 Nën 14:38 Telefona celular , Fier

kerkoj samsung a20 100e

100 EUR

01 Gush 07:06 Telefona celular , Korçë

Shitet Samsung Galaxy A20

1 LEK

05 Korr 16:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 15:48 Telefona celular , Elbasan

Samsung A20

99 999 LEK

05 Korr 15:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 14:40 Telefona celular , Elbasan

Shitet A20

80 000 LEK

05 Korr 12:07 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

04 Korr 23:57 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

24 Qer 09:24 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A20 3/32

18 000 LEK

20 Qer 18:06 Telefona celular , Tiranë

A20

80 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 20:29 Telefona celular , Shkodër

Samsung A20

120 LEK

21 Dhj 13:24 Telefona celular , Durrës

Shitet tel Samsung

10 000 LEK

27 Nën 16:47 Telefona celular , Tiranë

Samsung A20 okazion

14 000 LEK

21 Sht 09:03 Telefona celular , Tiranë

Samsung A2 2019

60 000 LEK

20 Gush 11:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20

06 Korr 10:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung a20

140 000 LEK

22 Qer 21:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20

110 EUR

08 Maj 22:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20

160 LEK

19 Pri 15:28 Telefona celular , Tiranë

Samsung

150 LEK

17 Pri 09:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20

130 EUR

05 Mar 16:32 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj qark samsung not 8

111 111 111 LEK

29 Shk 08:32 Telefona celular , Tiranë

Samsung A20s

18 900 LEK

27 Shk 13:00 Telefona celular , Tiranë

Samasung Galaxy A20e

18 490 LEK

16 Shk 20:35 Telefona celular , Tiranë

Samsung A20s

18 900 LEK

13 Shk 20:05 Telefona celular , Tiranë

Smausng Galaxy A20s

20 000 LEK

07 Shk 18:32 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20s

20 000 LEK

03 Shk 16:23 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy A20s

140 EUR

29 Jan 11:12 Telefona celular , Tiranë

Samsung A20E

190 LEK

16 Jan 12:08 Telefona celular , Fier

Marjo

250 LEK

31 Dhj 00:07 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20e 100 eur

100 EUR

19 Dhj 10:53 Telefona celular , Tiranë

SHITET SAMSUNG A20S

18 900 LEK

12 Dhj 16:26 Telefona celular , Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY A20e white NEW BOX

17 500 LEK

11 Dhj 11:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A2 core

14 000 LEK

23 Nën 13:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung A20

17 900 LEK

18 Nën 10:01 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A20e I ri ne Kuti

17 900 LEK

30 Tet 15:37 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A20

21 000 LEK

01 Tet 15:50 Telefona celular , Elbasan

Samsung galaxy A20

170 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A20 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione