Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Fier

Galaxy A3 , 14
Galaxy A5 , 16
Galaxy A6 , 3
Galaxy A7 , 6
Galaxy A9 , 3
Galaxy E7 , 1
Galaxy J1 , 4
Galaxy J2 , 4
Galaxy J3 , 13
Galaxy J4 , 5
Galaxy J5 , 43
Galaxy J6 , 7
Galaxy J7 , 18
Galaxy S10 , 10
Galaxy S2 , 1
Galaxy S3 , 10
Galaxy S4 , 48
Galaxy S5 , 33
Galaxy S6 , 45
Galaxy S7 , 19
Galaxy S8 , 35
Galaxy S9 , 47
Galaxy S9+ , 22

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 13:15 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S7 Edge

8 000 LEK

27 Mar 13:15 Telefona celular , Fier

Samsubg A7 (2018)

10 000 LEK

26 Mar 14:58 Telefona celular , Fier

Samsung lips Stick

250 EUR

24 Mar 19:15 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S20 ultra

50 000 LEK

17 Shk 05:49 Telefona celular , Fier

SAMSUNG A51 DUAL SIM

200 EUR

13 Shk 09:43 Telefona celular , Fier

Shitet

300 EUR

26 Jan 10:10 Telefona celular , Fier

500 milek

500 LEK

23 Jan 19:52 Telefona celular , Fier

500 milek

500 LEK

22 Jan 11:24 Telefona celular , Fier

Shitet samsusng s9+ okazion

21 Jan 21:52 Telefona celular , Fier

Samsung S9+

160 EUR

21 Jan 17:40 Telefona celular , Fier

m02s 32/4gb ram

60 LEK Çmimi me zbritje

20 Jan 13:00 Telefona celular , Fier

Samsung S9+

1 EUR

12 Jan 15:16 Telefona celular , Fier

nis me post

80 LEK

12 Jan 11:17 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung S9+ okazion

04 Jan 03:33 Telefona celular , Fier

S22 Ultra 12/256 i Ri

1 050 EUR Çmimi me zbritje

27 Dhj 12:27 Telefona celular , Fier

Shitet SAMSUNG A12

20 000 LEK

21 Dhj 10:39 Telefona celular , Fier

Nderrohet me Xiaomi

270 LEK

17 Dhj 11:10 Telefona celular , Fier

Vetem Nderrohet

420 EUR

14 Dhj 17:12 Telefona celular , Fier

Samsung S10plus Okazion

33 000 LEK

26 Nën 20:26 Telefona celular , Fier

shitet

32 000 LEK

21 Nën 15:48 Telefona celular , Fier

Shitet s8

80 LEK

19 Nën 21:02 Telefona celular , Fier

Super Telefon.

125 000 LEK

18 Nën 08:09 Telefona celular , Fier

Samsung A52

170 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 19:25 Telefona celular , Fier

2-telefona 130 mij

130 LEK Çmimi me zbritje

16 Nën 00:07 Telefona celular , Fier

samsung

20 LEK Çmimi me zbritje

08 Nën 06:24 Telefona celular , Fier

2-telefona

150 LEK Çmimi me zbritje

31 Tet 21:48 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S22

01 Tet 12:32 Telefona celular , Fier

Samsung S4

60 LEK

30 Sht 16:27 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S4

60 LEK

29 Sht 22:27 Telefona celular , Fier

Galaxy S4

70 LEK

24 Sht 10:55 Telefona celular , Fier

samsung s9

90 LEK Çmimi me zbritje

23 Sht 17:42 Telefona celular , Fier

samsung s9

100 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 19:42 Telefona celular , Fier

Samsung J5 2017

12 Sht 19:13 Telefona celular , Fier

Samsung S9

100 LEK Çmimi me zbritje

10 Sht 22:51 Telefona celular , Fier

s9 okazion

130 LEK

10 Sht 10:06 Telefona celular , Fier

s9 ip7

190 LEK

31 Gush 21:47 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A20s

80 LEK

28 Korr 19:36 Telefona celular , Fier

p30 lite okazion

145 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione