Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Sht 08:21 Telefona celular , Dibër

shitet per arsyje mosperdorimi

300 LEK

14 Pri 13:44 Telefona celular , Dibër

S21 ultra 5G

740 EUR

25 Sht 11:16 Telefona celular , Dibër

Shes j7 pro 32 gb

110 LEK

26 Mar 17:05 Telefona celular , Dibër

Samsung galaxy note 8

27 000 LEK

17 Shk 15:34 Telefona celular , Dibër

Shitet telefon J7

130 000 LEK

02 Shk 15:10 Telefona celular , Dibër

Samsung

520 EUR

19 Jan 09:37 Telefona celular , Dibër

Urgjent

100 LEK

18 Gush 15:48 Telefona celular , Dibër

Samsung S6

5 000 LEK

29 Qer 13:44 Telefona celular , Dibër

shitet S6 64 giga memorje

5 000 LEK

29 Qer 13:36 Telefona celular , Dibër

SHITET S6 64 giga

5 000 LEK

30 Pri 16:46 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy J1

80 EUR

24 Nën 17:59 Telefona celular , Dibër

Galaxy J5 2017

120 LEK

07 Gush 08:41 Telefona celular , Dibër

Me gjendje shume te mire pun

280 LEK

20 Qer 23:27 Telefona celular , Dibër

Gold

22 000 LEK

14 Pri 08:58 Telefona celular , Dibër

Samsung NOTE 8

39 000 LEK

10 Maj 19:42 Telefona celular , Dibër

Samsung j7 2017

22 000 LEK

21 Pri 14:39 Telefona celular , Dibër

nderrohet

1 EUR

09 Mar 21:17 Telefona celular , Dibër

shitet ose nderohet

140 LEK

17 Tet 12:53 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy s8 silver 64gb

400 EUR

15 Tet 14:18 Telefona celular , Dibër

Samsung s8 silver 64gb

420 EUR

12 Tet 12:58 Telefona celular , Dibër

Samsung s8 silver

440 EUR

11 Tet 18:46 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy s8

500 EUR

26 Maj 03:22 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy S7 Edge Hapur

350 EUR

02 Mar 20:02 Telefona celular , Dibër

Telefon

60 EUR

26 Jan 13:10 Telefona celular , Dibër

shitet j5 2016

23 000 LEK

26 Jan 13:02 Telefona celular , Dibër

shitet s6 edge

44 000 LEK

23 Nën 09:27 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy A5

02 Nën 14:12 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy S7 Edge

272 EUR

09 Tet 17:18 Telefona celular , Dibër

Galaxy Alpha

200 EUR

05 Gush 16:02 Telefona celular , Dibër

Note 5

435 EUR

01 Gush 14:45 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy Grand Prime

17 000 LEK

26 Korr 13:31 Telefona celular , Dibër

Galaxy S6

480 LEK

30 Qer 11:50 Telefona celular , Dibër

samsung

100 EUR

16 Qer 14:48 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy Grand Prime

150 EUR

05 Qer 16:53 Telefona celular , Dibër

Samsung Galaxy S3 mini

7 500 LEK

11 Shk 18:22 Telefona celular , Dibër

Samsung s4

19 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione