Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:14 Telefona celular , Berat

Okazion

400 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 21:23 Telefona celular , Berat

Samsung s22 ultra

750 LEK

02 Tet 11:45 Telefona celular , Berat

Galaxy S10

200 EUR

12 Gush 21:03 Telefona celular , Berat

Shitet

170 EUR

05 Gush 12:13 Telefona celular , Berat

Shitet samsung j5 2017

50 LEK

04 Qer 18:34 Telefona celular , Berat

samsung m10

100 EUR

28 Maj 16:05 Telefona celular , Berat

samsung j7 pro

35 LEK

22 Maj 12:21 Telefona celular , Berat

Shitet

200 EUR

13 Maj 16:52 Telefona celular , Berat

Tablet 2

80 EUR

02 Maj 16:07 Telefona celular , Berat

Kamera

25 EUR

15 Pri 09:14 Telefona celular , Berat

Samsung m02s super gjendje

10 000 LEK

13 Jan 14:16 Telefona celular , Berat

Shitet s21 ultra 256 gb

750 EUR

01 Dhj 11:57 Telefona celular , Berat

Samsung a3

7 500 LEK

23 Tet 14:47 Telefona celular , Berat

samsung s7 okazion

150 LEK

25 Maj 17:08 Telefona celular , Berat

Samsung A6

150 000 LEK

16 Maj 02:08 Telefona celular , Berat

okazion

90 EUR

21 Pri 00:04 Telefona celular , Berat

shitet tab 4 samsung

50 LEK

02 Pri 20:33 Telefona celular , Berat

Galaxy a10s

150 LEK

12 Mar 22:15 Telefona celular , Berat

Eshte tel i mire

180 LEK

22 Shk 12:05 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

35 000 LEK

20 Shk 19:31 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

35 000 LEK

31 Jan 20:39 Telefona celular , Berat

samsung galaxy A10

60 EUR

10 Jan 21:23 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy J5

140 LEK

05 Jan 16:13 Telefona celular , Berat

Shitet S6 Edge

100 LEK

19 Dhj 14:43 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy A51

32 000 LEK

03 Nën 19:47 Telefona celular , Berat

samsung A6+

150 LEK

18 Tet 13:47 Telefona celular , Berat

S4 në shitje

100 LEK

18 Tet 13:37 Telefona celular , Berat

S4 në shitje

100 LEK

08 Tet 18:29 Telefona celular , Berat

Shes telefonin

350 EUR

14 Sht 18:53 Telefona celular , Berat

1111

10 000 LEK

13 Sht 12:19 Telefona celular , Berat

Samsung A30

150 LEK

12 Sht 16:34 Telefona celular , Berat

Samsung S8+

250 LEK

02 Sht 10:03 Telefona celular , Berat

Eshte ne gjendje pune

110 LEK

23 Gush 23:57 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy s20+

600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione