Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 723
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Dhj 15:09 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J5

6 500 LEK

01 Dhj 18:55 Telefona celular , Tiranë

shitet

700 EUR

30 Nën 21:00 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S6

18 000 LEK

05 Nën 12:26 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 Edge G935T

260 LEK

04 Nën 19:16 Telefona celular , Tiranë

Okazion Samsung Note 9

150 EUR

04 Nën 14:46 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 anglia

600 EUR

04 Nën 12:06 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy note 9

600 EUR

04 Nën 08:34 Telefona celular , Tiranë

Samsung not 4

190 LEK

26 Tet 17:34 Telefona celular , Berat

shiten

10 000 LEK

25 Tet 22:24 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6 super cmim

12 000 LEK

24 Tet 17:17 Telefona celular , Shkodër

Okazion!!! Samsung j5 prime

85 EUR

03 Tet 21:19 Telefona celular , Berat

Samsung galaxy grand neo plus

10 000 LEK

02 Tet 17:26 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 5

24 300 LEK

24 Sht 17:04 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung

550 LEK

24 Sht 15:07 Telefona celular , Tiranë

Samsung A5 2017

250 LEK

31 Gush 14:16 Telefona celular , Pogradec

Shitet Samsung Galaxy J7 Core Prime

170 EUR

23 Gush 21:41 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy Grand Prime

12 000 LEK

16 Gush 14:36 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy A5

14 900 LEK Çmimi me zbritje

06 Gush 17:49 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy A8 2018

450 LEK

06 Gush 09:31 Telefona celular , Korçë

Samsung core 2 dous

10 000 LEK

25 Korr 20:44 Telefona celular , Korçë

Samsung s5

130 LEK

25 Korr 20:32 Telefona celular , Korçë

Samsung s5

130 LEK

23 Korr 12:02 Telefona celular , Kucovë

Samsung

250 LEK

21 Korr 09:27 Telefona celular , Berat

Samsung J5 2016

120 LEK

02 Korr 18:50 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung J3 2016

12 000 LEK

26 Qer 20:23 Telefona celular , Tiranë

shes s5 me cmim te arsyeshem

12 000 LEK

26 Qer 09:32 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy S9+ Fake

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione