Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 724
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 23:02 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone X

590 EUR

12 Maj 14:34 Telefona celular , Shkodër

Okazion note 4

80 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 17:03 Telefona celular , Tiranë

Samsung s8

27 Mar 11:00 Telefona celular , Tiranë

�� iPhone 6 Plus ��

20 200 LEK

25 Mar 19:12 Telefona celular , Vlorë

Samsung galaxy S5

70 LEK

16 Mar 20:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9

600 EUR

15 Mar 02:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung S9+ plus

60 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 22:29 Telefona celular , Tiranë

Samsung NOTE 8

450 LEK

20 Shk 10:46 Telefona celular , Durrës

Samsung S8 Plus

32 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Shk 11:55 Telefona celular , Durrës

Okazion ! Shitet samsung s6 edge + 32gb

25 000 LEK

14 Shk 23:23 Telefona celular , Përmet

Shitet

100 EUR

14 Shk 23:23 Telefona celular , Tiranë

TV LG 43

250 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 17:30 Telefona celular , Fier

Samsung S6

140 LEK

31 Jan 11:45 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6 okazion

13 500 LEK

30 Jan 17:28 Telefona celular , Durrës

Samsung S+ plus

35 000 LEK

28 Jan 08:44 Telefona celular , Tiranë

okazion samsung galaxy A5

60 EUR

26 Jan 19:56 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 280 MIJ LEK

280 LEK

22 Jan 15:15 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung note 9

100 EUR

21 Jan 01:53 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 OKAZION

300 LEK

21 Jan 01:36 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 OKAZION

300 LEK

16 Jan 09:34 Telefona celular , Korçë

Shitet ose nderohet

1 400 LEK

06 Jan 15:21 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 5

24 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione