Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 725
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 19:11 Telefona celular , Durrës

Samsung S8 plus

315 LEK Çmimi me zbritje

17 Sht 07:22 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 Edge 32 gb

22 000 LEK

13 Sht 10:41 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 sapo ardhur nga anglia

500 LEK

12 Sht 14:10 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 sapo ardhur nga anglia

500 LEK

10 Sht 17:15 Telefona celular , Durrës

Iphone 7 +

410 LEK

02 Sht 09:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung S9 G960F i zi 285€ Durres

285 EUR

01 Sht 14:15 Telefona celular , Fier

Shitet galaxy s7

200 LEK

31 Gush 21:09 Telefona celular , Berat

Sony

390 EUR

27 Gush 21:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s8 plus

20 000 LEK

26 Gush 16:50 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 9

420 EUR

26 Gush 12:40 Telefona celular , Berat

Okazion samsung s8 gjendje shume e mire.

280 LEK

16 Gush 18:29 Telefona celular , Berat

Super okazion samsung s6

130 LEK

03 Gush 18:36 Telefona celular , Durrës

SHITET SAMSUNG GALAXY S8

3 000 LEK

02 Gush 12:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S8 ,

30 000 LEK

01 Gush 19:29 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG - IPHONE

1 EUR

26 Korr 19:11 Telefona celular , Tiranë

Telefon

16 000 LEK

23 Korr 12:37 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy A8 2018

250 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 17:51 Telefona celular , Tiranë

Telefon (gjendja 9/10 cmimi i arsyeshem)

10 000 LEK

15 Korr 22:13 Telefona celular , Durrës

Samsung s9 plus okazion

400 EUR

13 Korr 00:39 Telefona celular , Tiranë

Shitet

60 000 LEK

29 Qer 16:16 Telefona celular , Durrës

Iphone samsung huawei

20 LEK

15 Qer 21:22 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 9

400 EUR

13 Qer 09:39 Telefona celular , Tiranë

c 9 pro

170 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 11:27 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung galaxy Note 9 128gb

600 LEK

09 Qer 13:38 Telefona celular , Tiranë

Shes samsung s7 edge

240 LEK

05 Qer 01:37 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

430 EUR

27 Maj 18:57 Telefona celular , Tiranë

Samsung A6

180 LEK

23 Maj 18:10 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64 gb

69 900 LEK

22 Maj 18:47 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

430 EUR

22 Maj 12:06 Telefona celular , Tiranë

samsung note 9 gjendja 10/10

63 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione